Patricija išbandė „Ombre“! Pasikeitimai su panele.lt(FOTO)

Ar ir tave dažnai aplanko mintis, kad nori pasikeisti, bet bijai aukoti taip ilgai augintas kasas? Tačiau efektyviausi pasikeitimai įvyksta nebūtinai nusirėžus ežiuku ar nusidažius plaukus raudonai.

Panele.lt ir salonas „YURY“ nusprendė įrodyti, kad stilingai atnaujinti šukuoseną įmanoma išsaugant ilgus plaukus ir natūralią jų spalvą. Sakot, neįmonamoma, mes sakom „ombre“!

Panele.lt žurnalistė Patricija gali pasigirti ilgais ir itin sveikais plaukais. Niekuomet nedažyti, žvilgantys, atrodytų, kad tokiems nereikia jokių grožio salonų! Tačiau Patricija be galo norėjo pokyčių ir patikėjo savo kasas salono meistrei Neringai. „Tokių gražių plaukų nė už ką nedrįsčiau nurėžti, - vos Patriciją išvydus tarė meistrė. „Tačiau pasikeitimas įvyks!”

Apie pasikeitimus pasakoja Patricija:

Vos supratusi, kad kirpėja gali su manimi daryti ką tik nori, pirma mintis, šovusi į galvą buvo: „O Dieve, kad tik nenukirptų trumpai.“ Neįsivaizdavau nieko siaubingesnio nei nurėžiami mano tiek saugoti, ilgi ir stori plaukai. Vis dėlto vos atėjusi į saloną supratau, kad nerimauti nėra ko – neišsipildė nei viena iš trijų mano baisiausių baimių: grifka nepasipuošiu, su vaivorykštės spalvų garbanomis neišeisiu ir niekas jų man ežiuku nenukirps. Nors tokių gąsdinimų ir buvo.

Paaiškėjus, jog kirpėja mano plaukams ketina suteikti formą ir nudažyti ombre – labai apsidžiaugiau. Apie šį dažymą svajojau jau ilgai (buvo baisu jį išbandyti namuose, nes gatvėse mačiau per daug merginų, kurioms šis dažymas namų sąlygomis grožio tikrai nepridėjo), todėl į kėdę sėdau atsipalaidavusi ir patenkinta. 

Žinoma, šiokio tokio susikaustymo atsikratyti taip ir nepavyko, nes vis teko galvoti apie tai, kaip gi dabar atrodau – aplink stoviniuojantis fotografas kantriai laukė ir fiksavo kiekvieną mano plaukų pasikeitimą – nuo pačio pirmojo suvėlimo iki lengvai krintančių stambių garbanų, kuriomis mane Neringa papuošė po daugiau nei dviejų su puse valandų darbo.

Neringa mane įtikino, kad nereikia drąstiškai keisti plaukų spalvos ar išbandyti šokiruojančių kirpimų, kad būtum pastebėta, o pastangos - įvertintos. Natūralūs atspalviai bei kiek kitokia nei įprastai plaukų forma tikrai daro stebuklus. Veikiausiai daugiau niekada nesu gavusi šitiek komplimentų dėl plaukų – iš šeimos narių, draugų ir bendraklasių. Ačiū!

Kirpėjos Neringos patarimai norinčioms išbandyti ombre:
1. Nebandyk plaukų dažyti pati, tik patyręs meistras gali profesionaliai atlikti ombre dažymą. Tos, kurios plaukus nusprendžia dažyti pačios, atrodo lyg nudegę plaukų galiukus!
2. Natūraliausiai ombre atrodo dažant natūralius plaukus, tuomet šviesinat galiukus jie neįgauna oranžinio atspalvio.
3. Jeigu tavo plaukai silpni, o galiukai suskilinėję, ombre verčiau nesiryžti - plaukai ims ar labiau skilinėti ir veltis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis