Riebaluoti plaukai - patys madingiausi?!(FOTO)

Nors kirpėjai ir nerekomenduoja, tačiau daugelis mūsų plaukus plauname kasdien. Juk dėl užteršto oro, streso ir nesubalansuotos mitybos kitą rytą jie jau būna praradę formą ir susiriebalavę.

Riebaluoti plaukai - prastas tonas. Tačiau šį sezoną ši nuostata gali keistis: Niujorko mados savaitėje pristatytas „riebaluotų plaukų“ įvaizdis jau tituluojamas madingiausia sezono šukuosena!

„Peter Som“ mados namų modelis. AFP/Scanpix nuotrauka

Skamba keistai, tiesa? Juk mes kaip įmanydamos kovojam su riebaluotais plaukais, o jie, pasirodo spėjo tapti mados klyksmu! Dizainerio Peter Som kolekcijos pristatymui manekenes šukavusi ir „riebaluotų plaukų“ madą pristačiusi stilistė Eugene Souleiman teigė: „Norėjome manekenėms suteikti atostogų paplūdimyje įvaizdį. Juk per atostogas atsipalaiduojame, jūros vandenyje išmirkusius rišame į uodegą ir nesivarginame kasdien jų plauti,“- apie naują madą pasakojo stilistė.

„Peter Som“ mados namų modelis. AFP/Scanpix nuotrauka

Tačiau ši šukuosena - ganėtinai įnoringa. Susiriebalavę plaukai estetiškai atrodys tik surišti į uodegą ar kuodelį. Šukuosenai formuoti naudok ne įprastines putas, o sausą plaukų šampūną, kuris sugers riebalų perteklių ir suteiks šukuosenai nerūpestingumo. Jeigu tavo plaukai kenčia nuo išsausėjimo, o galva pleiskanoja, būtinai išbandyk šį mados savaitės stebėtojų teigiamai įvertintą įvaizdį. Atrodysi stilingai, o plaukai pailsės nuos kasdieninio plovimo!


„Peter Som“ mados namų modelis. SIPA/Scanpix nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis