Kirpėjo patarimai norinčioms atgaivinti ir sustiprinti plaukus(II DALIS)

Panele.lt draugas plaukų stilistas Ridas Štūras toliau atsakinėja į skaitytojų klausimus!

1.Ar verta silpnus plaukus stiprinti savo pačios gamintomis kaukėmis, natūraliais aliejais? Jeigu taip – kokiais?

Ridas: Nerekomenduočiau plaukų stiprini savo gamintais „pasidaryk pats“ gaminiais, nes kaip ir namūdiniai dažymai ar kaukės,kurių sudėtyje įdėsite netinkančią sau priemonę priešingai gali kaip tik pakenti ,ne padėti. Rekomenduočiau patį veiksmingiausią „Aliejų- aliejų“, kuris tikrai vertas savo pripažinimo ir vardo. Tai Argano aliejus,kuris drėkina plaukus natūraliu būdu, efektyviai užkerta kelią plaukų šakojimuisi, šiurkštumui, įsiskverbia į plaukų poras bei šaknis ir stiprina plaukų elastingumą. Įrodyta, kad jis skatina plaukų augimą. Natūralūs antioksidantai, esantys Argano aliejuje, stiprina plaukus, atstato pažeistų plaukų ląstelių membranes. Vitaminas E suteikia efektyvią pagalbą išorinių ir vidinių veiksnių pažeistiems plaukams.

2. Kaip kovoti su labai besielektrinančiais plaukais?
Ridas: Nuo elektrinimosi apsaugo specialūs antistatiniai šampūnai. Tačiau kasdien plauti galvos nepatartina, kad plaukai netaptų dar sausesni. Įsigykite šukas ar šepetį iš natūralių medžiagų. Plastikinės šukos ir šepečiai dar labiau padidina elektrostatinį krūvį. Elektrostatinį krūvį po karšto oro plaukų džiovinimo džiovintuvu panaikinsite įjungdami šaltą funkciją kelioms minutėms, plaukai taps glotnūs ir žvilgantys.

3. Ar tiesa, kad reguliariai kerpant plaukus jie auga greičiau ir yra sveikesni? Jei taip, kaip dažnai reikėtų juos kirpti?
Ridas:  Kirpimas negali pakeisti normalaus biologiškai užprogramuoto plaukų augimo greičio ar bendros jų sandaros. Plaukų kirpimai pašalins suskilinėjusius galiukus, suteikdami jūsų plaukams aiškesnį, tvarkingesnį siluetą. Jie nepadės jūsų plaukams užaugti tiek, kiek jie maksimaliai galėtų pagal jų genetines galimybes. Suaktyvinkite plaukų augimo galimybes gerai maitindamiesi, vartodami gerus vitaminų priedus, gerdami daug vandens, vengdami stresų ir tinkamai ilsėdamiesi.

4. Kokias priemones naudoti plaukams, kurių galiukai skilinėja (yra sausi), bet šaknys riebios?
Ridas: Patariu naudoti šampūną normaliems plaukams, o balzamą sausiems, bet balzamą tepti labiau ant plaukų, stengtis, kad nekliūtų šaknims. Galiukams būtina naudoti specialų aliejuką.

Daugiau Rido atsakymų rasi ČIA
Nori užduoti Ridui klausimą ir tu? Rašyk love@panele.lt!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis