Ūseliai: kaip efektyviausiai juos pašalinti?

Problema, kurią turi daugelis merginų, tačiau reta drįsta apie ją kalbėti. Tamsių plaukų savininkės puikiai žino, kad galvoje turime kiekvienos merginos košmarą - ūselius.

Absoliučiai visos merginos juos turi, tačiau tos, kurių plaukeliai virš viršutinės lūpos yra šviesūs, dėl jų nesirūpina. Tačiau net ir keli tamsūs plaukeliai gali tapti tikru galvos skausmu! Kaip su jais efektyviausiai kovoti?

Jokiu būdu nebandyk ūselių skusti, taip jie taps tik dar ryškiau matomi. Geriausia juos šalinti grožio salone, kur patyrusi kosmetologė tau parinks tinkamiausią būdą. Tačiau keletą priemonių gali išbandyti ir namuose.

Maskavimas

Maskuodama plaukelių nepašalinsi, tačiau sėkmingai juos paversi mažiau matomais. Makiažo pagrindas gerai padengia plaukelius, todėl jie tampa mažiau pastebimais. Tiesa, jei esi įpratusi veidą dažnai liesti, per kelias valandas jis nusitrins. Todėl rankinėje visuomet turėk maskuoklį, kad reikalui esant galėtum ūselius iš naujo paslėpti. Šis būdas ypač tinka toms, kurios nedrįsta ar neturi galimybės apsilankyti pas kosmetologą.

Blukinimas

Kosmetikos prekių parduotuvėse galima rasti kūno plaukelius blukinančių priemonių. Jomis pašviesinus ūselius galėsi savo problemą užmiršti keliems mėnesiams. Tačiau toms, kurių ūseliai itin vešlūs, ši priemonė netinka, nes net ir nublukinti tie išliks ganėtinai pastebimi.

Depiliacinis kremas

Plaukelių šalinimui naudojamas depiliacinis kremas savo sudėtyje esančių komponentų dėka ištirpdo plaukelius odos paviršiuje. Jei nuspręsi rinktis šį metodą, būtinai rinkis specialiai veidui skirtą kremą. Veido oda yra daug jautresnė, nei, tarkim, kojų, todėl neatsakingai parinkta priemonė gali ją sudirginti ar net sukelti uždegimą. Naudojant depiliacinį kremą plaukeliai neatauga maždaug mėnesį.

Vaškas

Efektyviausia kūno plaukelių šalinimo priemonė, vaškas, puikiausiai tinka ir ūselių depiliacijai. Galima naudoti tiek vaško juosteles, tiek depiliacinį vašką. Pradedančiosioms patariame naudoti šalto vaško juosteles, taip išvengsi dėmių ant drabužių ar nudegintos odos. Veidui skirtos vaško juostelės idealiai atitinka lūpų linkius, todėl jas paprasčiau naudoti ir negresia lūpų sudirginimo galimybė. Patrink juostelę tarp rankų, kad ji sušiltų, atsargiai atplėšk ir užklijuok ant ūselių. Pirštais gerai juostelę prispausk, taip užtikrinsi net ir trumpiausių plaukelių pašalinimą. Juostelę plėšk stagiu judesiu prieš plaukų augimo kryptį (nuo lūpų kampučių link nosies). Procedūra skausminga, tačiau jos rezultatais džiaugsiesi net porą mėnesių! Po depiliacijos neužmiršk odos patepti specialiu aliejumi ir atmink, kad geriausia ją atlikti vakare, nes oda kurį laiką bus paraudusi ir jos nepatarina dirginti prausikliais ar kosmetika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis