Ilgalaikis nagų lakavimas - išsigelbėjimas ar košmaras nagams?(GROŽIO BLOGERĖS PATARIMAI)

Ne kiekviena veikli mergina turi pakankamai laiko pasirūpinti savo grožiu. Didžiąją paros dalį užima miegas, mokslai, darbas ir bendravimas. Tad nenuostabu, kad kartais grožio procedūroms reikalingą laiką tenka aukoti svarbesniems darbams.

Būtent tokioms moterims prieš keletą metų nagų dailės meistrai pasiūlė ilgalaikį nagų lakavimą geliu. Tai tikras išsigelbėjimas nieko nespėjančioms, tačiau savimi besirūpinančioms merginoms.

Kaip ir kiekvienas grožio puoselėjimo įrankis, gelinis lakas turi begalę privalumų:

Visų pirma, geliniu laku padengti nagai nenusilupa daug ilgesnį laiką nei lakuojant įprastu nagų laku. Taip pat pastebėta, jog gelis apsaugo nagų plokšteles nuo buitinių skilinėjimų ir nagų sluoksniavimosi.
Ne mažesniu privalumu laikoma gelio savybė išdžiūti per itin trumpą laiko tarpą. Taip išvengiama nepageidautinų reljefo deformavimų. 

Be abejonės toks lakavimo būdas - pati geriausia išeitis atostogų, ilgų kelionių, egzaminų maratono metu metu, kai rūpintis nagais tiesiog nėra laiko. Nagai puikiai atrodo 14-21 dienų, priklausomai nuo procedūros ir priemonių kokybės bei paties nago.

Tačiau kaip ir kiekvienas grožio puoselėjimo įrankis, tokia grožio paslauga turi ir ne vieną nenuginčijamą minusą:

Tam, kad nago plokštelė tinkamai absorbuotų antikūnį, tikrąjį nagą būtina pašiaušti specialia nagų dilde. Tokia procedūra kenkia mūsų natūraliems nagams, nagai tampa jautresni ir lengviau pažeidžiami.
Itin dažnai mėgaujantis ultravioletinės lempos, reikalingos nagų lakui džiovinti salone,  išsausėja ne tik patys nagai, bet ir rankų oda. Taip pat procedūra stipriai alina ir pačią nago plokštelę, neretai po tokios procedūros natūralūs nagai tampa daug trapesni, silpnesni, greičiau lūžta . Daugelis merginų nežino, jog norint pašalinti gelį reikia naudoti tam skirtas priemones ir įrankius, o tai darant namuose neretai daug žalos padaroma natūraliems nagams, kurios, už atitinkamą kainą, žinoma, būtų galima išvengti, gelio pašalinimą atliekant specialiose grožio įstaigose.

Pati procedūra kelia netiesioginę priklausomybę, mat manikiūrą atnaujinti būtina bent kartą per 3 savaites, per ilgą laiką nagams iššvaistoma nemaža pinigų suma.
Be abejonės, apstu priemonių, kurias pasitelkus galima apmažinti padarytą žalą ir džiaugtis sveikais bei tvarkingais nagais.– kasdienė nagų priežiūra, papildomas rankų maitinimas kremu ir aliejais, stiprikliais, lakais gali padėti išlaikyti nagus sveikus net ir po gelinio lakavimo. Nereiktų pamiršti ir liaudiškų grožio puoselėjimo priemonių – druskos vonelių. Svarbu nepamiršti, kad būtina daryti pertraukas tarp ilgalaikio lakavimo procedūrų, kitaip nagai nespės sustiprėti.

Kad ir kiek minusų turėtų šis lakavimo būdas, tikėtina, kad pačiu populiariausiu jis išliks dar ne vieną sezoną. O tu ar jau išbandei ilgalaikį lakavimą?

Daugiau grožio patarimų rasi Kotrynos bloge cukruje-funk.blogspot.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis