Madingiausias rudens makiažas - koketiškos akys(VIDEO PAMOKĖLĖ)

Kas kiekvienai merginai suteikia daugiausiai pasitikėjimo savimi? Aukštakulniai, daili suknelė, mėgstamiausių kvepalų dvelksmas ir, žinoma, tobulas makiažas. Juk vos vienas koketiškas mirksnis gali būti lemtingas, tad išraiškingos didelės akys šį sezoną yra nepamainomas moteriškas ginklas.

Žvelgiant į garsiausias Niujorko mados savaitės gražuoles dėmesį visų pirma patraukia ne jų apranga ar aksesuarai, o nuostabiai paryškintos akys. Paslaptingos, didelės, viliojančios – joms sunku atsispirti, nes neįtikėtinai tankios blakstienos akis apgaubia 360 laipsnių kampu, o ant viršutinių vokų žaižaruoja šviesa.

Didelių akių tendenciją šį rudenį pristatantys Niujorko grožio ekspertai neslepia, kad juos įkvepia septintojo dešimtmečio mados ikonos. Garsios to laikotarpio manekenės buvo žinomos ne tik dėl šį sezoną madingo rokenrolo stiliaus, bet ir jų dėl vizitine kortele tapusių didžiulių akių. Jų įspūdį merginos sukurdavo kruopčiai paryškindamos tiek apatines, tiek viršutines blakstienas bei pasirinkdamos vokų šešėlius, kurie puikiai atspindėtų šviesą ir prikaustytų žvilgsnį.
Tiesa, šešiasdešimtųjų manekenės kiekvieną blakstieną tušu apgaubdavo ją ryškindamos mažyčiu šepetėliu, tačiau šiandieninė mados gerbėja stilingą septintojo dešimtmečio įvaizdį ir didelių akių efektą gali susikurti vos per keletą minučių. „Volum’ Express Big Eyes“ iš „Maybelline New York“ – išskirtinė naujovė blakstienų tušų pasaulyje, kuri pasirūpina tiek apatinėmis, tiek viršutinėmis blakstienomis.

Pirmasis „Volum’ Express Big Eyes“ šepetėlis yra spiralinis bei skirtas išskleisti viršutinėms blakstienoms, o antrasis – vos 2 milimetrų pločio ir pritaikytas specialiai apatinei voko daliai. Nereikia baimintis, kad tušas pradės trupėti – nauja polimerinė formulė ne tik išlaiko blakstienas pakeltas, bet ir užtikrina, kad jūsų akys nepriekaištingai atrodys visą dieną. Pasidažius „Volum’ Express Big Eyes“ tušu apie akis yra sukuriamas apskritimo efektas, tad jos atrodo net dukart didesnės ir, žinoma, dvigubai labiau viliojančios!

Puikus naujojo blakstienų tušo kompanionas jūsų kosmetinėje – akių šešėliai „Eye Studio Big Eyes“ iš „Maybelline New York“, skirti ypatingai atviram bei koketiškam žvilgsniui. Jų paletę sudaro iš milijonų smulkiausių žėručių sudarytas ir šviesą atspindintis šešėlių pagrindas bei trys tarpusavyje derantys atspalviai. Skirtingo intensyvumo spalvos padeda efektyviai paryškinti visą voką, blakstienų liniją ir voko raukšlę, o nauja šlapia technologija leidžia šešėliams spindėti itin ilgai, nes pigmentai išlieka nesutrupėję. 

Taigi vos kelios minutės ir jūsų blakstienos juodos it anglis, vokai atspindi šviesą, o akys atrodo dvigubai didesnės. Rodos, pakinta net pats žvilgsnis – jis tampa paslaptingesnis, intensyvesnis. Tarsi būtumėte pasiruošusi užkariauti patį Niujorką...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis