Rudens makiažo tendencija - „sušalusios“ lūpos. Ar išdrįsi išbandyti?(FOTO)

Artėja Helovinas, šventė, kai gali susikurti baisiausią kaukę, išbandyti „kraupų“ grimą ar vienai nakčiai pavirsti į baugią šmėkla.

Tačiau tikrai nebūtina apsirengti mumija ar ragana, kad atrodytum „heloviniškai“. Užtenka vienos išskirtinės detalės ir tu jau pasiruošusi vakarėliui!

Per minutę kardinaliai pasikeisti tau padės fashionistų pamėgta įnoringa makiažo priemonė - juodas lūpdažis., dažnai vadinamas „sušalusių lūpų“ efektu. Iš šalies šis gotų pamėgtas atspalvis gali atrodyti neįprastai, tačiau gudriai priderinus jį prie aprangos atrodysi itin stilingai! 

Vakar vykusioje specialioje Helovinui skirtos serialo „Pretty Little Liars“ serijos premjeroje Spencer heroję įkūnijusi aktorė Troian Bellisario ir makiažą rinkosi „helovinišką“: jos juodos lūpos sulaukė daugybės liaupsių. Troian nė iš tolo nepriminė niūrios gotės!


Troian Bellisario. SIPA/Scanpix nuotrauka

O prie ko tu galėtum priderinti juodą lūpdažį?

1. Juoda lūpų spalva - tik išskirtinėms progoms. Jeigu sugalvosi taip pasigražinti eidama į mokyklą ar universitetą, atrodysi tikrai neįprastai. Juodą makiažą palik karnavalams arba teminiams vakarėliams.

2. Venk juodų drabužių. Jeigu galvoji, kad juodą lūpdažį reikia derinti prie juodų apdarų, smarkiai klysti. Nuo galvos iki kojų apsirengusi juodai ir smarkiai patamsinusi lūpas atrodysi kaip giltinė! Jeigu norisi juodų drabužių, prie jų derink vyšninį arba slyvos atspalvio lūpdažį.

3. Išlaikyk pusiausvyrą. Juodos lūpos turi būti pagrindinis makiažo akcentas, todėl nepersistenk ryškindama likusius veido bruožus. Pakaks blakstienų tušo ir skaistalų, kurie suteiks veidui gyvumo.

4. Dėl vieno vakarėlio nebūtina pirkti naujo juodos spalvos lūpdažio, kurį panaudosi vos keletą kartų. Padenk lūpas lūpų blizgiu ar balzamu, o ant viršaus pirštais užtepk matinius juodus akių šešėlius. Tai puikus būdas įsitikinti, ar gerai jausiesi pasidažiusi lūpas juodai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis