Foto dieta: kaip nuotraukose atrodyti lieknesnei?

Viena nevykusi nuotrauka gali sugadinti nuotaiką visai dienai. Nesvarbu, kokia graži jauteisi vakarėlyje, vienas netinkamas rakursas ir tu nebesidžiaugi savo išvaizda.

Net ir supermodeliams ne visuomet pavyksta padaryti tobulą pozą, o ką jau kalbėti apie pozavimo naujokes... Atmink, kad nuotraukos iškreipia realų vaizdą, todėl pravartu žinoti kelias gudrybes, kurios padės tau nuotraukose atrodyti lieknesnei.

1. Nuotraukose visu ūgiu figūra atrodys lieknesnė, jei:
-avėsi aukštakulnius
-nesuglausi kojų
-vilkėsi tamsiais drabužiais
-naudosi kaklo gudrybę: šiek tiek ištempk kaklą į priekį. Veidas atrodys pailgesnis!

2. Venk:
-margų ir aptemptų drabužių
-„kareivio“ pozos: kojos suglaustos, o rankos prispaustos prie kojų.

3. Atmink, kad daiktai, esantys arčiausiai objektyvo, atrodys didesni. Todėl jei nenori nuotraukose pabrėžti žandų ar pagurklio, venk nuotraukų „iš apačios“. Pozuodama portretinėms nuotraukoms stenkis, kad objektyvas žvelgtų į tave iš viršaus. Taip dėmesio centru taps tavo akys!

4. Proporcingiausiai atrodysi jei į objektyvą būsi pasisukusi kampu, venk jau anksčiau minėtos „kareivio“ pozos ar stovėjimo šonu. Siluetą vizualiai susiaurinsi, jei pečius šiek tiek „paspausi“ atgal, o vieną koją statysi šiek tiek arčiau objektyvo. Ranka, uždėta ant klubo, nukreips dėmesį į liekniausią kūno vietą - liemenį.

Atmink, kad nuotraukos įamžina akimirkas, o ne tavo trūkumus. Todėl stenkis kiekvienoje nuotraukoje atrasti kažką gražaus, nes juk niekuomet nepavyks atkartoti tos pačios akimirkos, brangink ją!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis