Visi šokiruoti: ieškodama meilės studentė sulieknėjo 13 kg per septynias dienas!

Iki spalio 31 d. Šiaurės Europos sveikatos agentūra siūlo pagerinti sveikatą – numesk svorio būtent tau ypatingai pritaikyta dieta. Sukurti savo dietą gali www.NordenHealth.com pirmiesiems 50 interesantams šiandien dietos sudarymą apmoka Šiaurės Europos sveikatos agentūra (pačiam tereikia apmokėti registracijos mokestį 37 Lt).

Interviu su Daiva Juškute (22) iš Vilniaus, kuri per septynias dienas sulieknėjo 13 kg, naudodama savo NordenHealth sudarytą dietos planą.

Vakar buvo tavo paskutinė savaitės kurso diena. Tu puikiai atrodai! Kaip jautiesi?

Super, ačiū. Esu labai laiminga.

Ar mėginai sulieknėti anksčiau? Kas tave paskatino užsirašyti į programą?

O, taip. Aš visada buvau apvaloka. Mokykloje neturėjau ne vieno draugo ir dažnai būdavau išjuokiama. Pietus paprastai valgiau viena ar kur nors kampe pasislėpusi. Atsimenu kaip po pamokų eidavau namo ir nugrimzdavau į romantiškus serialus, tik tam, kad suvogčiau, jog aš tokių meilės nuotykių ir aistros niekada neišgyvensiu. Nes tokia pilka pelytė niekam nebuvau reikalinga. Buvo sunku užmegzti ryšį su mergaitėmis, kur ten su vaukinais (kurie į mane visai nežiūrėjo). Paskutinius 3 metus po vidurinės mokyklos esu mėginusi skirtingus lieknėjimo metodus – dietos iš žurnalų, tabletės, aerobikos ir net asmeninius trenerius. Vienintelis, kas nors truputį padėjo, buvo sportavimas, bet nieko daug. Jau buvau ties pasidavimo slenksčiu, kai aptikai šią programą.

Kas šįkart buvo kitaip? Ką darei, kad sulieknėtum?

Iš pradžių internete užpildžiau testą ir tada užsiregistravau. Gana paprasta – sekantį rytą gavau planą pirmajai dienai – ką ir kelintą valandą valgyti ir ko laikytis. Daugelis dalykų nustebino, pavyzdžiui, sportas buvo visiškai neleistinas visą savaitę – turėjau praleisti treniruotes. Antras dalykas, kuris nustebino – jokio badavimosi. Sveiki ir skanūs valgiai 3 ar 4 kartus per dieną, nustatytu laiku. Tiesiog nuostabu. Supratau, kad lieknėjimo pagrinde yra ne labai didelis fizinis krūvis ar badavimasis, o teisingas režimas – tam tikri produktai, tiksliu laiku, parinkti atsižvelgiant į skirtingas asmenines ypatybes ir todėl duodantys rezultatą

Ką patartum kitoms, kurios nori numesti kilogramų?

Pakelti galvą ir suprasti, kad viskas gali pasikeisti. Labai atsakingai užpildyti testą ir tada, žinoma, laikytis visų plano punktų kiekvienai dienai. Taip bet kas gali sulieknėti.

Gražus sudėjimas yra ne mažiau svarbus, nei sveikata. Tam, kad būtum graži ir laiminga, šiuos dalykus reikia puoselėti kartu. Ekstremalios dietos gali įvaryti depresiją, o badavimas atsilošti dvigubai. Svarbu yra suprasti, kad stebuklingų priemonių nebūna. Antsvoris turi įtakos ne tik išvaizdai, jis skatina širdies bei kraujagyslių problemų vystymąsi. Šiaurės Europos sveikatos agentūra siūlo Tau sudaryti individualų lieknėjimo planą ir atsikratyti antsvorio. Pirmiesiems 50 interesantams šiandien dietos sudarymą apmoka Šiaurės Europos sveikatos agentūra (patiems tereikia sumokėti registracijos mokestį 37 Lt).

Tam, kad sudarytum savo lieknėjimo planą, eik į NordenHealth.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis