Žvaigždžių šukuosenų pokyčiai: kas pagražėjo, o kas - „nusigrybavo“?(FOTO)

Nesiryžti pokyčiams? Semkis idėjų iš garsenybių, jos drąsiai keičia šukuosenas kelis kartus per sezoną.

Kartais taip gera kardinaliai pakeisti įvaizdį: nusirėžti plaukus, perdažyti juos kita spalva ar atrasti naują šukuoseną. Įvaizdžio metamorfozių nevengia ir scenos gražuolės. Akivaizdi šių metų tendencija – tamsių plaukų šviesinimas. Tačiau kelios garsenybės pasipriešino šiam trendui ir nusitamsino plaukus beveik iki juodumo. Įvertink ar žvaigždės geriau atrodė prieš pokyčius ar po jų.

Iš tamsiaplaukių į šviesiaplaukes

Kurį laiką atlikėjos Jessie J skiriamasis ženklas buvo griežta trumpa šukuosena. Šiandien ji puikuojasi jau spėjusiu ataugti trumpučiu ežiuku, kad pokyčiai būtų efektingesni, juodus plaukus Jessie iškeitė į platininius.

Jessie J
Jessie J
Reuters ir Sipa/Press nuotr.

Šįmet „Oskarą“ laimėjusi aktorė Jennifer Lawrence taip pat nusprendė pasikeisti. Tamsius bangomis vilnijančius plaukus ji patrumpino ir nušviesino.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Reuters, LaPresse/Scanpix nuotr.

„Twighlit“ sužibusi aktorė Ashley Greene taip pat neatsispyrė pokyčių traukai. Sodrias ir tamsias garbanas merginos plaukų stilistė patarė perdažyti šaltu blondinišku atspalviu.

Ashley Greene
Ashley Greene
AP, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Scenos primadona Beyonce vasaros pabaigoje nustebino plaukus nusikirpusi trumpučiu bob kirpimu. Šiandien jos plaukai vėl ilgi, o karamelinį atspalvį pakeitė kur kas šviesesnis.

Beyonce
Beyonce
Reuters / Scanpix

Šviesūs plaukai buvo popprincesės Britney Spears karūna, tačiau vakarėlių liūtės titulą išmainiusi į rūpestingos mamos, dainininkė plaukus perdažė tamsiai. Vis dėlto priprasti prie naujos spalvos nepavyko, dabar Britney vėl akina šviesia šukuosena.

Britney Spears
Britney Spears
AP / Scanpix

Pagrindinė „Twighlit“ aktorė Kristen Stewart čia vilki nėrinių kombinezoną, čia odinę suknelę — keisti stiliaus ji nebijo. Bet ryškių permainų grožio srityje jau seniai nebuvo. Kristen tik karts nuo karto suteikia plaukams raudono atspalvio, išbando įvairius pynimus, tačiau kardinalioms naujovėms nesiryžta.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Reuters, AP nuotr.

Iš šviesiplaukių į tamsiaplaukes

DJ ir manekenė Leigh Lezark nusprendė: pakaks vaidinti gerą mergaitę tvarkinga šviesia šukuosena. Ji plaukus perdažė varno juodumo spalva ir pagriežtino kirpimą.

Leigh Lezark
Leigh Lezark
AFP / Scanpix

Aktorė Olivia Wilde ilgą laiką buvusi tamsiaplauke nusprendė išbandyti šviesų įvaizdį, tačiau tik trumpam. Grįžusi prie tamsių plaukų, Olivia jiems suteikė modernumo, garbanas nudažė vis dar madingu ombre efektu.

Olivia Wilde
Olivia Wilde
SIPA, SipaPress/Scanpix nuotr.

Ką manai apie žvaigždžių pokyčius: pataikė į dešimtuką, prašovė, o gal puikiai atrodo ir viena, ir kita šukuosena? Išsakyk savo nuomonę komentaruose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis