Nustatyta, koks makiažas vaikinams patraukliausias(APKLAUSA)

Prieš susitikimą su vaikinu lyg pakvaišusi derini makiažą prie naujos suknutės ar palaidinės? Klausi savęs ar nepersistengi su makiažu, o galbūt atvirkščiai – jo ant tavo veido per mažai?

Daugelis vaikinų teigia, kad merginos joms gražiausios, kai atrodo natūraliai. Tačiau ar tikrai? Nusprendėme šio klausimo paklausti vaikinų!

Vaikinų atsakymai:

Lukas, 17m.,
„Mėgstu makiažą, kai jo ne per daug, kuomet jis paryškina merginos privalumus. Tikrai rimtai nesusidomėčiau mergina, kuri makiažo pagalba atrodo kaip cirko artistė ar papūga!“

Rokas, 17m.,
„Viskam yra ribos, taip ir makiažui, svarbu nepersistengti ir naudoti makiažą saikingai. Žinoma, makiažas padeda atkreipti į save dėmesį, tačiau tas dėmesys ne visą laiką gali būti teigiamas“

Ignas, 18m.,
„Patinka nebent švelnus makiažas, tačiau labiau mėgstu natūralų grožį, mergina tuomet atrodo daug mielesnė bei nuoširdesnė, tokią ir autobusų stotelėje norisi užkalbinti“.

Dominykas, 17m.,
„Makiažas su saiku – gražu. Kai kurioms merginoms jo reikia dėl įvairių odos sutrikimų ar galbūt jos jaučiasi nepasitikinčios savimi. O kitoms jo visiškai nereikia, tačiau vis vien jį naudoja. Raginčiau tokios klaidos nedaryti“.

Martynas, 17m.,
„Tiesą sakant aš makiažo nė nepastebiu, išskyrus tuos atvejus kai būna jo gerokai per daug. Mes, vaikinai, juk ne į makiažą žiūrime. Būna atvejų kai makiažas ne pritraukia, o atvirkščiai – atbaido“.

Apie makiažą vaikinai galvoja mažiausiai...

Kadangi makiažo vaikinai nenaudoja, tai nėra toks svarbus klausimas, apie kurį dažnai galvotų. Dėl šios priežasties ir vieningos nuomonės nėra. Žinoma, daugumai vaikinų patinka minimalistinis makiažas, kuris tik paryškina gražiausius merginos bruožus.

...bet makiažas atkreipia vaikinų dėmesį

Kad ir kaip bebūtų, makiažas yra viena iš priemonių, kuriomis merginos gali atkreipti vaikinų dėmesį. Tačiau neapsigaukite, ir nepulkite visos masiškai „makliavoti“ savo veidus! Juk jei būsi pastebėta tik dėl ryškaus makiažo, joks vaikinas į tave rimtai nežiūrės.

Natūralus grožis pritraukia nuoširdžius vaikinus

Yra vaikinų, kurie natūralų grožį vertina daug labiau nei dirbtinį. Jie nemėgsta ilgų blakstienų, pridažytų lūpų, ryškių šešėlių, nes tai tik dirbtinas „grožis“, nė kiek neprisidedantis prie merginos tikrųjų būdo savybių, kurios ir sukelia tikrąjį vaikinų susižavėjimą. Todėl mergina, puoselėjanti natūralų grožį, turi daug daugiau šansų pritraukti nuoširdų vaikiną negu dirbtina „lėlytė“. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis