Grožio kaina: tai, kas atgaivina suskilinėjusius plaukų galiukus

Rodos visai neseniai kirpai plaukus, o galiukai vėl išsišakojo ir suskilinėjo? Taip nutinka dėl kasdieninio plaukų formavimo, netinkamai parinktų priežiūros priemonių ar besikeičiančios temperatūros lauke.

Aišku viena - suskilinėjusių galiukų nebesuklijuosi, tačiau apsaugoti juos nuo skilinėjimo tikrai gali!

Kasdieninė priežiūra

Jeigu tavo plaukai linkę skilinėti, kuriam laikui pabandyk atsisakyti plaukų džiovintuvo ir karštų formavimo žnyplių. Karštis - suskilinėjusių galiukų priešas numeris vienas. Įprask plaukus plauti vakare ir leisk jiems išdžiūti vakare. Jei tavo plaukai pučiasi, naudok nenuplaunamą kondicionierių sausiems plaukams ar patepk dar drėgnus plaukus plaukų aliejumi.

Labai svarbu pasirinkti ir tinkamą šampūną. Atidžiai skaityk šampūno sudėtį ir ieškok tokio, kuriame nėra alkoholio, jis labai sausina plaukus ir verčia juos skilinėti. Plaukus plauti kasdien - blogas įprotis, džiovinantis galvos odą bei plaukus. Todėl stenkis plaukus trinkti bent kas antrą dieną, o jei šaknys smarkiai riebaluojasi, naudok sausą purškiamą šampūną.

Paprasti plaukų kondicioneriai neapsaugo plaukų taip, kaip drėkinančios plaukų kaukės. Bent kartą ar du per savaitę palepink savo plaukų galiukus intensyvios priežiūros kauke, kurią tepk tik ant rankšluoščiu nusausintų plaukų (taip kaukė geriau įsigers).

Ypatingos priemonės

Skilinėti linkusių plaukų savininkės tiesiog privalo turėti specialų plaukų aliejuką, kuriuo kasdien būtina pamaitinti sausus plaukų galiukus. Įlašink į delną 2-3 lašus aliejaus, patrink jį tarp delnų ir brauk žemyn maždaug nuo ausų - taip plaukai bus apsaugoti nuo aplinkos poveikio ir įgaus žvilgesnio.

Tai pat patartina išbandyti itin veiksmingą plaukų kaukę, kurią lengvai pasidarysi iš virtuvėje turimų produktų.

Kiaušinių kaukė:

1 kiaušinio trynys
3 šaukštai alyvuogių aliejaus
1 šaukštelis medaus.

Gautą masę įtrink į plaukus ir palink ne mažiau nei 2 valandoms. Atsargiai išplauk kaukę, rinkis vėsesnį vandenį, nes karštas vanduo gali kiaušinį išvirti!

Medaus kondicionierius:

Sumaišyk 2 šaukštelius skysto medaus su 4 puodeliais šilto vandens ir įpilk į buteliuką su purškikliu. Turėsi puikų nenuplaunamą kondicionierių!

Tavo plaukų šaknys riebaluojasi, o galiukai - sausi? Sužinok, kaip prižiūrėti mišrius plaukus, kad jie išliktų purūs ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis