Priežastys, kodėl skirtingose veido vietose dygsta spuogai

Spuogai, kaip ir kitos nelaimės, dažniausiai po vieną nevaikšto. Jei jau koks nenaudėlis išdygo ant kaktos, tuoj, žiūrėk ir antras kyla netoliese.

Tačiau ar žinojai, kad skirtingose veido vietose spuogai atsiranda dėl skirtingų priežasčių? Sužinok jas ir užkirsk kelią spuogams!

Ant kaktos spuogai atsiranda dėl streso ir miego trūkumo. Miegui skirk ne mažiau nei 7 valandas, nes jei naktinėsi, kitą dieną „pasipuoši“ ne tik juodais paakiais bet ir spuogais!

Virš antakių spuogai atsiranda dėl imuniteto svyravimo. Vienas kitas spuogelis virš antakių gali reikšti, kad tuoj tau prasidės sloga ar užpuls kosulys. Todėl vos pastebėjus mažiausią spuogą virš antakio profilaktiškai išgerk gydomosios arbatos ar pamirkyk pėdas karštame vandenyje.

Tarp antakių spuogai atsiranda dėl per daug riebaus ar alergizuojančio maisto. Visi tavo šokolado „perdozavimai“ kaip ant delno pasimatys spuogų pavidalu. Todėl kuriam laikui apribok cukraus, saldumynų ir pieno produktų vartojimą.

Ant skruostų spuogai atsiranda dėl užteršto oro ar rūkymo. Stenkis vengti judrių gatvių ir kuo dažniau vaikščiok gryname ore.

Smakro šonuose spuogai atsiranda dėl hormonų svyravimų. Dažniausiai čia spuogai išdygsta prieš pat mėnesines ar jų metu.

Daugiau patarimų kaip efektyviai kovoti su spuogais rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis