Neįtikėtina: klasės storulė šokiravo mokyklos draugus per 7 dienas sulieknėdama 8 kilogramais!

Iki lapkričio 28 d. Šiaurės Europos sveikatos agentūra siūlo pagerinti sveikatą – numesk svorio laikydamasi išskirtinai tau pritaikytos dietos. Sukurti savo dietą gali www.NordenHealth.com – pirmiesiems 50 šiandien užsisakiusiems dietos sudarymą  Šiaurės Europos sveikatos agentūra jį apmoka (patiems tereikia sumokėti  37 Lt registracijos mokestį).

Lina Kazlauskaitė (19) iš Trakų pasakoja, kaip jai pavyko numesti 8 kg per savaitę, laikantis NordenHealth sudaryto dietos plano.

– Praėjo vos tik 7 dienos, kai pradėjai lieknėjimą laikantis programos. Atrodai puikiai!
- Ačiū. Ir jaučiuosi puikiai!

- Ar tai pirmas kartas, kai mėgini sulieknėti?
- Sulieknėti bandau nuo vieno įvykio devintoje klasėje. Tąsyk vaikščiojau su draugėmis po parduotuves, matavomės sukneles. Visos mergaitės iš eilės matavosi tą pačią suknelę, žiūrėjo kuriai labiau tiks. O aš kas kartą turėjau prašyti pardavėjos dviem dydžiais didesnės.. Kaip aš dėl to išgyvenau! Po to nusprendžiau per vasarą sulieknėti ir rugsėjį į mokyklą grįžti kaip visos - lieknutė. Stengiaus mažiau valgyti, truputį badavau. Žiauriai norėjau sulieknėti, bet svoris nesikeitė. Gal tik porą kilogramų per vasarą numečiau. Tėvai pyko, kad nevalgau, o aš buvaunelaiminga, kad svoris nekrenta. 

- Ką šį kartą darei kitaip?
- Mano geriausia draugė žinodama, kaip aš trokštu įgyti gražią figūrą, atsiuntė man nuorodą į Švedijos lieknėjimo programą. Ten reikėjo atlikti testą apie dienos režimą ir įpročius. Paskui internete buvo apskaičiuotas mano idealus svoris ir sudarytas lieknėjimo planas vienai savaitei. Kiekvieną rytą elektroniniu paštu ateidavo patarimai – ką ir kelintą valandą valgyti. Iš tikrųjų ta savaitė praėjo labai greitai – tai nebuvo sunku! Kai rugsėjį atėjau į mokyklą, bendraklasiai tikrai nustevo!

- Ką patartumei kitoms moterims, norinčioms atsikratyti nereikalingų kilogramų?
- Svarbiausias dalykas- sąžiningai atsakyti į testo klausimus, o paskui laikytis plano ir tiksliai atlikti visus nurodymus.

Gražus sudėjimas yra ne mažiau svarbus nei sveikata. Tam, kad būtum graži ir laiminga, šiuos dalykus reikia puoselėti kartu. Ekstremalios dietos gali įvaryti depresiją, o badavimas sugrąžinti svorį dvigubai. Svarbu yra suprasti, kad stebuklingų priemonių nebūna. Antsvoris turi įtakos ne tik išvaizdai, jis skatina širdies bei kraujagyslių problemų vystymąsi. Šiaurės Europos sveikatos agentūra siūlo Tau sudaryti individualų lieknėjimo planą ir atsikratyti antsvorio. Pirmiesiems 50 šiandien užsisakiusiems dietos sudarymą  Šiaurės Europos sveikatos agentūra jį apmoka (patiems tereikia sumokėti  37 Lt registracijos mokestį).

Individualaus plano sudarymui eik į NordenHealth.com.

Vardai ir gyvenviečių pavadinimai pakeisti intervuojamosios privatumo išsaugojimo tikslais.

Užsakymo nr.: PT_63372796

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis