3 greitai padaromos šukuosenos vakarėliui(VIDEO)

Per žiemos šventes ypač norisi atrodyti kitaip, vakarinis makiažas, žvilgsnius kaustanti suknelė ir, žinoma, tobulai sutvarkyti plaukai. Siūlom 3 skirtingas šukuosenas, kurios tave pavers vakarėlio karaliene.

Dirbtinis bobas. Turi ilgas kasas, kurios jau pabodo, tačiau jų trumpintis nesiryžti? Tuomet dirbtinis bobas kaip tik tau! Tokį jau išbandė ne viena ilgaplaukė gražuolė iš pramogų pasaulio. Šukuosena atrodo ypač moteriškai, primena legendinės Marilyn Monroe įvaizdį. Drąsiai imkis šios transformacijos, juk kiti neteks amo, pamatę tave gerokai sutrumpėjusiais plaukais. Kad susikurtum dirbtinį bobą, tereikia susukti plaukus ir garbanas susegti. Kaip tai padaryti, sužinosi vaizdo klipe.

Taylor Swift
Taylor Swift
AP / Scanpix

Elegantiškas įvaizdis. Kasų pynės pakaušyje ir kelios palaidos sruogos priekyje – be galo elegantiška. Tokia šukuosena šauniai atrodys vakarėlyje, galėsi pademonstruoti ne tik grakštų kaklą, bet ir išskirtinius auskarus. Pasidaryti šią vakarinę šukuoseną nėra sunku. Susipink dvi kasas, jas sukryžiuok ir susek pakaušyje, o priekyje ištrauk kelias sruogas ir pariesk. Nuosekli šukuosenos eiga – vaizdo klipe.

Selena Gomez
Selena Gomez
AP/Scanpix

Selena Gomez
Selena Gomez
AFP / Scanpix

Princesės stilius. Šis įvaizdis itin puošnus, tiks išskirtinei progai, kai norisi jaustis it princesei. Šukuosenos akcentas – dekoruotas lankelis, tokių bumas prasidėjo nuo „Dolce & Gabbana“ kolekcijų. Pasigaminti lankelį visai paprasta, svarbiausia turėti pakankamai žibučių: karoliukų, perlų, deimančiukų ar kitų blizgančių akmenėlių. Žibučius prie lankelio gali klijuoti karštais klijais arba prisiūti. Nevaržyk savo fantazijos ir susikurk originalų lankelį.

Emmy Rossum
Emmy Rossum
DELFI montažas / Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis