Kalėdų makiažas: kaip dažytis vakarėliams?(GROŽIO BLOGERĖS PATARIMAI)

Gražiausios metų šventės jau alsuoja mums į nugarą – teliko kelios dienos pasiruošiamiesiems darbams ir galėsime su džiaugsmu atsiduoti atostogoms, šventėms ir linksmybėms.

Tačiau, kaip ir kiekvienais metais, viena didžiausių dilemų (žinoma, po „kokias dovanas padovanoti artimiesiems ir draugams“) išlieka „ką dėvėti per šventes“. Šį kartą papasakosiu ne apie kūno, o apie veido drabužius – šventinį makiažą ir galimas tendencijas.

Pridėk savo akims papildomo spindesio ir žibėjimo

Kada gi dar, jei ne per žiemos šventes, gali drąsiai eksperimentuoti su pačiais blizgiausiais akių šešėliais ir spalvotais pigmentais, išvengdama atrodyti pernelyg vulgariai ar „ne laiku ir ne vietoje“? Kalėdos ir Naujieji metai – pats tinkamiausias laikas ir vieta. Nesvarbu, ar tavo akis puoš ryškūs auksiniai blizgučiai, ar subtili melsvai žalsvos spalvos blizgi akių linija – atrodysi žaismingai ir ypatingai!
Tiesa, švytinčio ir blizgaus produkto nenaudok daugiau nei dvejose veido vietose, pavyzdžiui paryškinusi blakstienų augimo liniją ir akių kampučius blizgia linija, nedidelį švytėjimą pridėk savo skruostams, tačiau likusios vietos lai išlieka subtilesnės ir kuklesnės.

Tark „Taip!“ ryškioms spalvoms

Kaip ir kiekvienais metais, ryškus makiažas madingas ir šiais metais, vyšninės ar vyno spalvos lūpos vis dar „ant bangos“, kaip ir tamsus dūminis akių makiažas ir kitos priemonės, ryškinančios ir atkreipiančios dėmesį į akis.
Svarbiausia pasirinkti ryškinti vieną veido zoną – jei pasirinkai vyšnių raudonumo lūpų dažus, lai akys lieka nežymiai padažytos blakstienų tušu ir neryškiai apvestos akių kontūru, o norėdama sukurti dramatišką akių įvaizdį prisimink neutraliomis paversti savo lūpas.

Šviesą atspindinti pudra – highlighteris turėtų tapti geriausiu tavo draugu


Šviesą atspindintys produktai, nesvarbu, ar kreminės, ar pudros konsistencijos, yra vienas svarbiausių makiažo priemonių, sutinkamų kiekvieno makiažo meistro kosmetikos krepšyje. Ši stebuklinga priemonė leidžia žaisti su šviesos atspindžiais, tokiu būdu koreguodama veido formą ir suteikdama tam tikros iliuzijos efektą. Tavo oda taps šviesesnė ir nežymia švytės mikro dalelėmis. Šį produktą gali naudoti keliose skirtingose vietose – po apatine antakių linija ant labiausiai atsikišusio kaulo (akys taps gilesnės ir išraiškingesnės, o antakiai atrodys tvarkingesni), virš skaistalais tepamos skruosto vietos (labiausiai išsikišusio kaulo vieta), ties nosies viduriu neryškiai nubrėžti lengvą tiesią statmeną liniją (optiškai susiaurinsi nosį), o už grūdą mažesnį taškiuką gali padėti virš viršutinės lūpos ties lūpų „bangele“ (sukursi pilnesnių ir putlesnių lūpų efektą).

Nepamiršk pasirūpinti antakių gerove

Kad ir koks stulbnantis makiažas bebūtų, jis atrodys netikęs, jei tavo antakiai styro į skirtingas puses ar jų visiškai nesimato. Tad prieš imdamasi dekoratyvinės kosmetikos teikiamų džiaugsmų įsitikink, kad tavo antakiai išgyvena geriausią kondiciją – pagal visas taisykles pakoreguok jų augimo liniją, o vėliau šią švelniai paryškink specialiu antakių pieštuku, dažais arba prie natūralios plauko spalvos derančiais šešėliais. Viena smulkmena, akimirksniu įrėminanti veidą ir pabrėžianti dailius veido linkius – tavo antakiai. Pasirūpink, kad jie atrodytų tinkamai.

Nori dramos? Puoškis priklijuojamomis blakstienomis


Šventės - viena iš nedaugelio progų, kai gali ne tik paryškinti natūralius savo bruožus, bet ir sukurti daugiau dramos papildomomis priemonėmis. Įsigyk kokybiškus blakstienų klijus ir eksperimentuok su priklijuojamomis blakstienomis. Atrodai pernelyg ryškiai? Atidžiai rinkis mažesnį blakstienų kiekį ir klijuok jas ties akių kampučiais. Atrodysi įspūdingai.

Vis dažniau raudonuojančiai nosytei parink tinkamą pudros atspalvį

Žiemos metu mūsų oda tampa itin šviesi, tad įsitikink, kad nuo vasaros naudojamas pudros atspalvis saugiai guli giliausiame stalčiaus kampe. Žiemos metu naudok šviesesnę pudrą, tiksliai atitinkančią tavo veido odos atspalvį ( gelsvumą, rausvumą arba neutralų). Vis dar bijai naudoti pudrą, mat ši kemša odos poras? Tiesa, tačiau neigiamas aplinkos poveikis, daromas niekuo nepadengtai, odai daug didesnis, nei porų kimšimas. Tad renkantis vieną blogybę iš dviejų rekomenduoju veidą padengti bent menkiausiu apsaugos (o ja gali tapti ir pudra) kiekiu. 

Nepamiršk veido odos

Šaltasis metų sezonas ypatingai neigiamai atsiliepia mūsų veido odai, pastaroji ima stipriau raudonuoti, šerpetoti, sausėti. O greit pakeitus temperatūrą iš itin šaltos į itin šiltą, neabejotinai veido srityje ims ryškėti riebalų pėdsakai. Įsitikink, kad kiekvieną rytą ir vakarą naudoji tinkamas veido odos drėkinimo ir maitinimo priemones, o pradėjusi blizgėti prie veido švelniai priliesk veido riebalus sugeriantį lapelį. 

Sėkmingas makiažas ir žibančios akys garantuoja ne tik puikią savijautą, bet ir šaunias šventes ir dar sėkmingesnę Naujųjų metų pradžią!

Daugiau patarimų rasi Kotrynos bloge cukruje-funk.blogspot.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis