Grožio kalendorius: planas, kaip pagražėti iki švenčių likus 1 dienai

Kalėdos jau visai čia pat! Tos, kurios jau 3 savaites laikėsi panele.lt grožio kalendoriaus patarimų, šiandien gali džiaugtis lygesne oda, labiau žvilgančiais plaukais, prižiūrėtais nagais ir geresne savijauta. Tačiau jei savo išvaizda susigriebei pasirūpinti tik dabar – menka bėda, dar tikrai spėsime kalnus nuversti!

ODA

Likus ne mažiau nei parai iki šventės patartina nušveisti veido odą. Tai daryk vakare, nuvaliusi nuo veido makiažą ir per dieną susikaupusius nešvarumus. Atmink, kad šveičiant odą reikia elgtis labai atsargiai, kitaip gali smarkiai pažeisti apsauginį odos sluoksnį ir šventes sutiksi „pasipuošusi“ paraudusia veido oda. Rinkis šveitiklį su kuo smulkesnėmis šveičiamosiomis dalelėmis, tepk jį ant sudrėkinto veido ir sukamaisiais judesiais nušveisk veido ir kaklo odą. Po šveitimo veidą patepk drėkinamuoju kremu, o ryte nuvalyk toniku.

PLAUKAI

Trokšti žvilgančių plaukų? Šiąnakt miegoti eik plaukus gausiai ištepusi plaukų aliejumi, geriausia – arganų. Plaukus paslėpk po minkšta medvilnine kepurėle arba susuk į ploną rankšluostį, šiluma padės aliejui giliau įssikverbti į plaukus. Ryte šią kaukę išplauk įprastu šampūnu. Iškart pajusi, kad plaukai tapo drėgnesni, paslankesni ir švelnesni.
Jei šventės dieną planuoji plaukus garbanoti, atsisakyk karštų žnyplių, o išbandyk garbanas, kurioms nereikia nei suktukų, nei karščio. Šių garbanų formavimo pamokėlę rasi ČIA.

NAGAI

Metas manikiūrui! Pasidaryk manikiūrą, tačiau nagų nelakuok – juk šventės dieną turėsi daugybę darbų, kurių metu tikrai sugadinsi bent vieną kruopščiai lakuotą nagą. Todėl šiandien suteik nagams norimą formą, atstumdyk nagų odeles, pamaitink jas specialiu aliejumi, o rytoj beliks tik padengti nagus pasirinktos spalvos nagų laku.

KŪNAS

Dieną prieš šventes pasilepink vonios procedūromis. Pripilk į karštą vonią specialių druskų ar eterinių aliejų, nušveisk odą kūno šveitikliu. Jei naudosi kūno kremą su šviesą atspindinčiomis dalelėmis, šventės dieną tavo oda taps spindinti ir atrodys lygesnė. Nepatariame naudoti savaiminio įdegio kremų ar lankytis soliariume – juk žiema, pasidžiauk savo aristokratiška porcelianine oda, o ne apsimetinėk, kad ką tik grįžai iš atostogų Bahamuose. Beje, ryškus įdegis – jau seniai nebemadingas...

Neužmiršk rytoj skaityti portalo panele.lt naujienų, tavęs laukia visa krūva makiažo ir šventinių šukuosenų pamokėlių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis