Vaikinų verdiktas: 6 gražiausios šukuosenos ilgaplaukėms(FOTO)

Dar nežinai, kaip atrodysi per Naujųjų vakarėlį? Laikas šią dilemą išspręsti. Paklausėme vaikinų, kokios šukuosenos jiems patraukliausios ir atrinkom 6 geriausiai įvertintus įvaizdžius ilgaplaukėms. Išsirink savo šventinę šukuoseną!

Aukštyn. Iššukuok plaukus ir aukštai sukėlusi surišk juos į ponio uodegą. Atskirk vieną sruogą, apvyniok ja gumelę, kad pasislėptų, sruogą pritvirtink smeigtuku. Ši šukuosena išryškins tavo veido bruožus bei grakštų kaklą.

Vaikinų vertinimas: 8 iš 10

Emmy Rossum
Emmy Rossum
Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

Pynės. Ilgų kasų netrūko rudens ir žiemos kolekcijose, madingos jos bus ir kitąmet, taigi neprašausi pro šalį į vakarėlį atėjusi pintais plaukais. Supink ilgą laisvesnę kasą, gali šiek tiek išpašyti sruogas. Kad būtų šventiškiau, pasipuošk žibučiais dekoruotu lankeliu, kaip jį pasidaryti rasi ČIA.

Vaikinų vertinimas: 8 iš 10

Emmy Rossum
Emmy Rossum
AFP/Scanpix nuotr.

Bangos. Jei gali pasigirti ilgais išpuoselėtais plaukais, ši šukuosena kaip tik tau. Susikurk glamūrišką Holivudo įvaizdį, susukusi plaukus stambiomis bangomis. Permetusi juos per šoną atrodysi ypač viliokiškai. Prieš sukdama plaukus nepamiršk specialių priemonių, kurios juos apsaugos nuo karščio ir sutvirtins šukuoseną.

Vaikinų vertinimas: 10 iš 10

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

Šlapias efektas. Tokia šukuosena tiks mėgstančioms išsiskirti iš minios. Ištrinkusi galvą, rankšluosčiu nusausink plaukus, kad nevarvėtų vanduo. Ant delno sumaišyk putų ir formavimo želės, rankomis perbrauk per plaukus, atskirdama sruogas pirštais. Sukelk plaukus atgal ir suformuok. Kad šukuosena užsifiksuotų, padžiovink šalto oro srove, sutvirtink plaukų laku. Jei reikia, virš ausų plaukus gali susegti smeigtukais.

Vaikinų vertinimas: 9 iš 10

Lea Michelle
Lea Michelle
Sipa Press, SIPA/Scanpix nuotr.

Bohemiškas kuodas. Glotnūs viršugalvyje į kuodą susukti plaukai jau tapo kasdienybe. Tokia šukuosena ypač populiari buvo šiltuoju metų laiku, kai nereikėjo galvos slėpti po kepure. Jei nori elegantiško ir neskasdieniško kuodo, rinkis bohemišką variantą. Bohemiškumą kuria bangos, tad prieš sukant plaukus į kuodą, teks juos sugarbanoti. Nekelk kuodo labai aukštai, verčiau tegul būna žemiau. Leisk sruogoms šiek tiek išsidraikyti, kad atrodytum romantiškiau. Ir nepamiršk išskirtinių auskarų!

Vaikinų vertinimas: 9 iš 10

Lea Michelle
Lea Michelle
Reuters / Scanpix

Retro įvaizdis. Galbūt Naujuosius planuoji pasitikti lyg 4-ojo dešimtmečio dama? Ką gi, retro bangoms reikės šiek tiek kantrybės ir nemažai plaukų lako. Perskirk plaukus skyrimu per šoną ir susuk karštu plaukų formavimo prietaisu. Plaukus šiek tiek pašukuok, kad bangos taptų švelnesnės. Suėmusi kasą susuk į tvarkingą kuodą pačioje pakaušio apačioje, sutvirtink smeigtukais. Jei priekyje plaukai trumpesni, likusias sruogas prisek šonuose. Tvarkingai suformuok bangas ties kakta ir ausimis, užfiksuok šukuoseną plaukų laku.

Vaikinų vertinimas: 8 iš 10

Emmy Rossum
Emmy Rossum
AFP, AP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis