Sužibėk: garsiausių grožio blogerių šventinio makiažo pamokėlės(VIDEO)

Apie šventinį makiažą dažniausiai pagalvojame likus maždaug valandai iki vakarėlio. Tuomet bandome atsiminti visas makiažo derinimo prie aprangos taisykles ir gudrybes, kaip kuo efektyviau pasigražinti.

Kad nereikėtų gaivališkai ieškoti atsakymų ir makiažo patarimų, mes surinkome geriausių grožio blogerių specialiai šventėms paruoštas makiažo pamokeles, iš kurių tikrai išsirinksi sau tinkamiausią!

Michelle Phan

Bene garsiausia pasaulio grožio blogerė Michelle Phan siūlo Naujuosius sutikti pasipuošus blizgiu retro stiliaus makiažu. Nors Michelle naudoja jos pačios kurtą spalvų paletę, ją lengvai atkartosi ir su savo turimais akių šešėliais bei skaistalais.

Make Up by Ally

Ši grožio blogerė Naujuosius siūlo pasitikti ryškia išvaizda. Juk bent vieną vakarą per metus gali ir paeksperimentuoti su makiažu! Tiesa, dramatiškam įvaizdžiui įgauti Ally naudojo dirbtines blakstienas, tačiau ir be jų šis makiažas tikrai efektingas. Norėdama dar labiau pabrėžti individualumą, naudok šviesiai rožinį ar violetinį lūpdažį.

Tanya Burr

Britė grožio guru Tania Burr moko ne tik kaip susikurti klasikinį raudonų lūpų makiažą, bet ir pasiruošti vakarėliui nuo galvos iki kojų. Ji pamokys, kaip suformuoti lengvas garbanas, pasidaryti makiažą, kurio akcentas - raudonos lūpos, ir tinkamai pasipuošti. Nors Tanya naudoja daugybę skirtingų kosmetikos priemonių, panašų makiažą gali susikurti ir naudodama tik makiažo pagrindą, skystą akių kontūrą, blakstienų tušą, skaistalus ir, žinoma, kraujo raudonumo lūpdažį.

Sėkmingo makiažo ir smagaus šventinio vakarėlio!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis