Naujųjų šventei - sėkmę nešantis žalias makiažas (VIDEO)

Ar žinai, kad 2014-ieji vadinami žaliojo arba mėlynojo medinio arklio metais? Taigi, per Naujųjų vakarėlį sėkmę užtikrins žali bei mėlyni drabužiai arba makiažas. Šį kartą atskleidžiame, kaip išryškinti akis žaliais šešėliais.

Visų pirma, pasirink tinkamus žalius atspalvius. Kuo oda blyškesnė, tuo švelnesni turėtų būti ir šešėliai. Šviesiai odai rekomenduojama salierų atspalvio žaluma, vidutinei ar tamsesnei - smaragdų ir sodresnė. Nepamiršk, kad sausai tepami šešėliai atrodys švelniau, o šlapias teptukas spalvą intensyvins.

Freida Pinto, Olivia Wilde
Freida Pinto, Olivia Wilde
SIPA, AP/Scanpix nuotr,

Akių pieštukai
Akių pieštukai "Bourjois" (asos.com), "T. LeClerc" (polyvore.com), akių šešėliai: "Giorgio Armani", "Gorgeous Cosmetic", "Guerlain", "Lancome" (polyvore.com), 4-ių spalvų akių šešėliai "Yves Saint Laurent" (douglas.lt)
Gamintojo nuotr.

Jei bijai, kad žali šešėliai bus per drąsus pasirinkimas, išbandyk skystą akių kontūrą. Šventiniam įvaizdžiui puikiai tiks žalias blizgantis akių pieštukas ar laineris. Kosmetikos parduotuvėse rasi pačių įvairiausių atspalvių, nuo miško žalumos iki elektrinės žaliai mėlynos. Žvilgsnis atrodys išraiškingesnis, jei pirma ties blakstienomis nubrėši juodą liniją, o tuomet virš jos žalią. Būtinai juodu tušu paryškink ir blakstienas!

Shutterstock nuotr.

Turbūt teko girdėti, kad mažiau ir daugiau, tad nepersistenk žaisdama spalvomis. Prie žalios derink juodą ar rudą, kad žaluma nebūtų per intensyvi. Lūpas dažyk neutralia spalva, švelnia rausva ar kūno. Jei nesibaimini atrodyti lyg kalėdinė eglutė, gali išbandyti ir raudoną lūpdažį.

Vaizdo klipe pamatysi, kaip susikurti kerintį žalią smokey makiažą. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis