„Žvaigždiškos“ blakstienos: kaip paprastu blakstienų tušu išgauti ryškų efektą?

Blakstienų tušas - pati populiariausia kosmetikos priemonė. Daugelis merginų pripažįsta, kad jei reikėtų pasirinkti vienintelę grožio priemonę, tai ir būtų blakstienų tušas, juk jo užtenka, kad akys akimirksniu taptų ryškesnės.

Žvaigždės taip pat neišsiverčia be ilgų, tiesa, dažnai dirbtinių, blakstienų. O kaip akis jos dažosi kasdien, kai nežingsniuoja raudonu kilimu ir nepozuoja fotografams? Pasirodo, jos turi specialių blakstienų dažymosi gudrybių, kurias gali išbandyti ir tu!

Drew Barrymore
Drew Barrymore
Vida Press

Aktorė Drew Barrymore pasidažo blakstienas vos keliais brūkštelėjimais, tuomet palaukia kelias sekundes ir užriečia blakstienas rietikliu. Tuomet blakstienas ji padengia dar vienu sluoksniu tušo.

Mariah Carey
Mariah Carey
Vida Press

Dainininkė Mariah Carey prieš dažydamasi blakstienas lengvai apipurškia šepetėlį vandeniu. Taip jai pavyksta išgauti itin ilgų blakstienų efektą.

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press

Televizijos žvaigždė Kim Kardashian tiki, kad jei kasdien blakstienas dažysi skirtingu tušu, jos nesusilpnės ir nepradės lūžinėti. Nelabai ekonomiškas būdas apsaugoti blakstienas perkant net 7 skirtingus tušus...

Ashley Greene
Ashley Greene
Vida Press

„Twilight“ aktorė Ashley Greene naudoja specialias dirbtines blakstienas, kurios suteikia net ir nepadažytoms akims ryškumo. Jos naudojamos blakstienos ypatingos tuo, kad jas meistrai klijuoja ne prie akies voko, o prie natūralių blakstienų. Efektas - itin natūralus! Ji taip pat naudoja daugelio žvaigždžių pamėgtą triuką akių kampučiuose esančias blakstienas padengti kuo storesniu sluoksniu tušo, o vidinėje akies dalyje esančias palikti kuo natūralesnes. Taip išgaunamas „lėlės akių“ efektas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis