Grožio triukas: greitas dūminis makiažas naudojant tik akių pieštuką

Dūminis makiažas - itin veiksmingas būdas išryškinti akis ir pabrėžti žvilgsnį. Tačiau jį pasidaryti pačiai - ganėtinai sudėtinga. Tuo labiau, kad reikia keleto skirtingų spalvų šešėlių, teptukų ir kitų priemonių.

Tačiau natūraliai atrodantį dūminį makiažą galima pasidaryti ir naudojant paprastą akių pieštuką. Žinoma, geriausia rinktis vandeniui atsparų arba ilgai išliekantį akių kontūrą (taip dažai išsklaidyti ant voko „nesubėgs“ į akių voko raukšleles), tačiau tinka ir paprastas juodas, pilkas ar, jei nori ryškesnio efekto, melsvas arba žalsvas akių pieštukas.

Aubrey Plaza
Aubrey Plaza
Vida Press

Paimk akių pieštuką ir atsargiai pašildyk jį karšta plaukų džiovintuvo srove. Atidžiai stebėk, kad akių pieštuko šerdelė nepradėtų tirpti, o tik šiek tiek suminkštėtų. Tuomet patrink piršto galiuką pieštuku ir atsargiai pradėk tepti dažus nuo išorinio link vidinio akies kampučio. Stenkis dažais „apgaubti“ akies obuolį, taip žvilgsnis taps gilesnis.

Vėl pašildyk pieštuką ir pakartok procedūrą kitam vokui. Jei nori, kad „šešėliai“ ilgiau laikytųsi, prieš juos tepdama padenk vokus akių šešėlių pagrindu arba kompaktine pudra.

Nori išmokti grožio gudrybių? Panele.lt grožio triukai:

Naminė poras valanti kaukė nuo inkštirų
Grožio receptai su citrina
Kaip atgaivinti subyrėjusius šešėlius?
Pasigamink matinį nagų laką
Kaip išgelbėti „sugadintą“ nagą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis