Kirpimas svajojančioms apie didesnę plaukų apimtį(FOTO)

Visos Kardashian klano atstovės gali didžiuotis puikiomis šukuosenomis. Sesutės nevengia dažnai keisti plaukų ilgio, spalvos ar prisiauginti keletą ilgų sruogų.

Šeimos jaunėlė Kylie(16) viename interviu atskleidė, kad vienas labiausiai jai nuotaiką pakeliančių dalykų yra apsilankymas pas plaukų stilistą. Kurį laiką Kylie džiaugėsi madinguoju ombre dažymu, tačiau jis, kad ir kokiais gerais dažais ar pas kokį „žvaigždišką“ stilistą plaukus dažytum, plaukams vis vien kenkia, nes šviesinant plaukus jie tampa jautresni, sausesni, dažniau lūžinėja ir skilinėja.

Taip Kylie plaukai atrodė prieš kirpimą
Taip Kylie plaukai atrodė prieš kirpimą
Vida Press

Todėl Kylie nusprendė nusirėžti nušviesintus plaukų galiukus ir atnaujino šukuoseną apimties suteikiančiu kirpimu. Tokio kirpimo pagrindas - vos vos priekyje iškarpyti plaukai, kurie suteikia šukuosenai gyvumo, o likusieji plaukai palikti vienodo ilgio, kad šukuosena atrodytų vešlesnė. Atsikračius nušviesintų galiukų Kylie plaukai iškart atrodo sveikesni!

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Jei ir tu susigundei šiems ne kardinaliems, bet ryškiems Kylie Jenner išbandytiems pokyčiams, tiesiog parodyk savo plaukų stilistui ši panele.lt straipsnį savo mobiliajame telefone! O jei dar neturi panele.lt programėlės savo išmaniajam telefonui, ją gali parsisiųsti iš „Google Play“.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Ar tinka Kylie Jenner naujoji šukuosena?

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis