Greitas grožis: vakarinis makiažas per 10 minučių(VIDEO)

Grožio blogerių mada jau senokai atkeliavo ir į Lietuvą. Po truputį mūsų šalyje ima rastis talentingų merginų, kurios nori savo žiniomis ir atradimais pasidalinti.

Todėl Panele.lt startuoja nauja blogerių rubriką, kurią pradeda šaunus blogas kanarele.blogspot.com Čia galite rasti informacijos apie naujausias kosmetikos priemones, „pasidaryk pati“ projektų ir kitų smagių dalykėlių.

Šįkart „Kanarėlės“ paruošė video pamokėlę, kurios metu sužinosi, kaip greitai dieninį makiažą paversti į ryškesnį vakarui mieste tinkamą įvaizdį. Tamsūs ir ilgi žiemos vakarai nori nenori veda į neviltį. Tačiau iš tiesų niekas taip nepraskaidrina nuotaikos, kaip jauki dienos pabaiga miesto šurmulyje su draugais, vaikštinėjant po apšviestas senamiesčio gatveles, plepant kavinukėje, pilnoje juoko ir karšto obuolių pyrago kvapo.

O kad tokiems vakarams, dažniausiai suplanuotiems visiškai netikėtai, būtų lengviau pasiruošti, mes pateiksime jums makiažo pamokėlę, kuri padės vos per 10 minučių susikurti elegantišką makiažą ir lėkti pro duris!

Rašai blogą ir nori, kad tavo atradimai atsirastų panele.lt? Rašyk laiškelį vytaute@panele.lt 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis