3 šukuosenos dėvinčioms kepures(FOTO)

Stileivos visuomet stengiasi išlaikyti balansą tarp patogumo ir geros išvaizdos. Tiesa, dažnai jos patogumą aukoja, nes ko gi dėl grožio nepadarysi...

Tačiau dėl stiliaus rizikuoti sveikata - itin pavojinga. Ypač, jei kalbame apie galimybę peršalti ir susirgti rimtomis ligomis. Taip, galvoje turime stingdantį šaltį lauke ir nenorą dėvėti kepurės dėl nepriekaištingos šukuosenos. Gali ramiau atsipūsti - parodysime, kad šilta kepurė ir stilinga kepurė - puikiai suderinama!

Jeigu atsakingai rūpiniesi savo plaukais, tuomet puikiai žinai, kad šaltis jiems lygiai toks pat pavojingas kaip ir karštis. Ypač pavojinga nušalti plaukų šaknis, nes peršalę svogūnėliai vėliau nebesugeba išauginti sveikų ir tvirtų plaukų. Todėl aukotis ir lauke smarkiai šąlant rodytis be kepurės - prastas sprendimas. O kaip susišukuoti, kad nusiėmus kepurę netektų raudonuoti dėl susivėlusių plaukų?

Kasos

Įvairios pynės - puikus sprendimas norinčioms visai dienai turėti tvirtą šukuoseną. Tačiau atkreipk dėmesį, kad šukuosenos, derinamos prie kepurės, turėtų prasidėti ties kepurės krašteliu. Paprastai tariant, kasas reikia pinti žemai. Todėl tiks „žuvies uodega“, paprasta kasa, dalinė „eglutė“ ar paprasčiausios dvi kasytės. Jei nenori atrodyti kaip mokyklinukė, prieš pintama plaukus pavelk, o supynusi - prapešiok. Netvarkingos šukuosenos dabar - „ant bangos“!

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Garbanos

Iš po kepurės kyšančios lengvos garbanos - kas gali būti romantiškiau? Žinoma, nebūtina kiekvieną dieną sukti plaukų karštomis žnyplėmis, tačiau kodėl gi neišbandžius garbanojimo be karščio ir suktukų (pamokėlę rasi ČIA)? Didelės apimties šukuosenos - šaltojo sezono top'as. Todėl nebijok, kad garbanos po kepure susivels. O jei esi tikra pedantė, tuomet garbanas susuk ir prisek žemai, o plaukų šaknys tebūnie lygios.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Kuodelis

Jeigu nė už ką nedėvėsi kepurės, tačiau ausų nenori nušalti, tave išgelbės megztas plaukų raištis arba kailinės ausinės. O prie šių galvos aksesuarų puikiausiai tiks masyvus kuodas. Tavo plaukai ploni? Ne bėda. Kuodui gali naudoti specialią apimties suteikiančią kempinę arba plaukus smarkiai suvelti. Toks kuodelis - visų meniškų panelių atributas!

Lauren Conrad
Lauren Conrad
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis