Kaip susikurti madingiausią sezono akių makiažą?(FOTO)

Anksčiau reta kuri žvaigždė išdrįsdavo akis paryškinti sodria mėlyna spalva, o šiandien tokių drąsuolių atsiranda vis daugiau. Nesnausk, laikas ir tau išmėginti mėlynus šešėlius!

Žiemą makiažo spalvų paletėje vyrauja tamsesnės spalvos, ne išimtis ir šešėliai. Jei ruošiesi vakarėliui, atkreipk dėmesį į fatališką aktorės Keiros Knightley (nuotr. žemiau) makiažą, jos akys užburia! Kad susikurtum panašų dūminio efekto makiažą, reikės juodų, pilkų ir žėrinčių tamsiai mėlynų šešėlių. Kad žvilgsnis būtų gyvesnis, vidinius akių kampučius patepk šviesiais, pavyzdžiui, perlamutriniais ar sidabriniais šešėliais.

Keira Knightley
Keira Knightley
Sipa Press, SIPA/Scanpix nuotr.

Gali šešėlius iškeisti į tamsiai mėlyną pieštuką, tuomet makiažas bus grubesnis. Tokį pasirinko aktorė Kaley Cuoco, dalyvavusi JAV Kino aktorių gildijos (SAG) apdovanojimuose.

Kaley Cuoco, vokų šešėliai
Kaley Cuoco, vokų šešėliai "Bourjois Smokey Eyes Trio" (asos.com), vokų šešėliai "Dior" (douglas.lt)
SIPA/Scanpix ir gamintojų nuotr.

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco
Reuters/Scanpix

Šį pavasarį ir vasarą madingi bus šviesesni mėlyni atspalviai, nuo vaiskaus turkio iki pastelinio lyg giedras dangus. Sakoma, kad šviesūs mėlyni šešėliai puikiai tinka tamsiaodėms, tai įrodė aktorė Lupita Nyong'o, pasidažiusi žėrinčiais ultramarino spalvos šešėliais.

Lupita Nyong'o
Lupita Nyong'o
AFP/Scanpix

Tačiau, dizainerė Anna Sui nebijoti mėlynos spalvos siūlo ir šviesaus gymio merginoms. Dažantis mėlynais šešėliais svarbiausia nepersistengti su kitomis makiažo priemonėmis: pernelyg neryškinti skruostų, išlaikyti natūralią lūpų spalvą, nepadauginti bronzato.

"Anna Sui", vokų šešėliai "Aquatic Summer Look Absolute Eyes", vokų šešėliai "Talbot Runhof Eyeshadow", "Artdeco", (douglas.lt)
Sipa Press/Scanpix ir gamintojų nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis