Kokios spalvos blakstienų tušas geriausiai paryškina tavo akis?(FOTO)

Nors už lango dar gūdi žiema, saulės spinduliai glosto skruostus, o galvoje jau sukasi pavasario vaizdiniai. Pasiduok saulėtai nuotaikai, akis išryškinusi spalvotu tušu. Ar žinai, koks tiks tavo akims?

Žalios spalvos blakstienų tušas itin tinka mėlynoms akims, taip pat turinčioms šiek tiek violetinio atspalvio. Jei blakstienas dažai žaliai, rinkis natūralius šešėlius, bet nebijok ryškių lūpų. Gali lūpas dažyti raudonai ar net fuksijų atspalviu.

Blakstienų tušas 'Pixi
Blakstienų tušas 'Pixi" (asos.com)
Gamintojo nuotr.

Auksu žvilgantis tušas tinka visų spalvų akims, jis akimirksniu įvaizdžiui suteikia šventiškumo. Tačiau jei lūpas dažai ryškiai arba blizgiai, auksinio tušo atsisakyk. Labiau tiks natūraliau atrodantis rudas.

Blakstienų tušas
Blakstienų tušas "By Terry" ir "YSL" (polyvore.com)
Gamintojo nuotr.

Violetinis blakstienų tušas šią žiemą vienas madingesnių. Jį makiažo meistrai rekomenduoja toms, kurios nori išryškinti žalią akių atspalvį. Vis dėlto nebijok išbandyti violetinio tušo, jei tavo akys kitos spalvos.

Shutterstock nuotr.

Neretai mėlynas blakstienų tušas siejamas su vulgarumu. Tačiau šiandien į tokį stereotipą nereikėtų kreipti dėmesio, juk mada mėgsta laužyti standartus. Ryškink blakstienas mėlynu tušu, bet neporuok jo su spalvotais šešėliais. Mėlynas tušas itin tinka rudoms ir gintarinio atspalvio akims.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis