Įspūdingiausios jaunųjų „Grammy“ apdovanojimų viešnių šukuosenos ir makiažai(FOTO)

Jau 56-ąjį kartą vykusiuose „Grammy“ apdovanojimuose garsios aktorės, dainininkės ir aukštuomenės damos kaip įmanydamos stengėsi sužibėti savo išvaizda.

Prabangios suknelės, bateliai, aksesuarai, ir, žinoma, nepriekaištingos šukuosenos ir makiažai. O kokius grožio sprendimus ir naujas idėjas rinkosi jaunosios pramogų pasaulio atstovės?

Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press

Serialo „Modern Family“ ir tuoj kino teatruose pasirodysiančio filmo „Vampire Academy“ žvaigždė aktorė Sarah Hyland rinkosi klasikinį makiažą: raudonas lūpas ir padūmavusias akis. Prie elegantiško vakaro stiliaus derėjo ir šiek tiek netvarkingai pakaušyje susegti Saros plaukai.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Dainininkė Taylor Swift makiažą priderino prie sidabru žėrinčios suknelės. Blizgūs akių šešėliai ir vos vos šalta rausva spalva paryškintos lūpos - tradicinis makiažo balansas išsaugotas. Paprastai griežtus kirpčiukus besirenkanti Taylor „Grammy“ vakarui rinkosi šiek tiek švelniau veido bruožus pabrėžiančią šukuoseną ir kirpčius sušukavo ant šono.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Dainininkė Rita Ora rinkosi dramatiškos blondinės įvaizdį. Platininės jos garbanos puikiai derėjo prie intensyvaus, tačiau neįprasto, alyvinio dūminio makiažo. Puikus pavyzdys, kad prie intensyvių akių reikia ramesnių lūpų!

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

Kai turi tokias išraiškingas dideles akis kaip Katy Perry, tereikia vos vos jas paryškinti ir tavo žvilgsnis taps tiesiog prikaustantis. Prie pieno spalvos suknelės Katy Perry rinkosi lengvą ir šviesų makiažą, kurio pagrindiniu akcentu tapo rožinės lūpos. Žinoma, nederėtų pamiršti ir įspūdingos Katy plaukų pynės-karūnos!

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne
Vida Press

Jau kurį laiką televizijos žvaigždė Kelly Osbourne nesiskiria su dabar itin madinga violetine plaukų spalva. Ši šukuosena - kaip ryškus aksesuaras, prie jos nedera itin ryškus ar blizgus makiažas. Kelly priderino panašaus tono lūpų dažus ir didelį dėmesį skyrė „katės akių“ makiažui su itin ilgomis blakstienomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis