Makiažo tendencija - ekstremaliai didelės akys. Kaip tokias susikurti?(FOTO)

Pasaulio merginos eina iš proto dėl iš Japonijos atkeliavusios mados – „Manga“ komiksų ir animacinių filmų lelyčių stiliaus. „Manga“ arba „Kawaii“ vadinamo stiliaus šalininkės neriasi iš kailio, kad tik taptų panašesnės į japoniškų komiksų knygelėse vaizduojamas lėlytes.

.Jos dedasi gigantiškus perukus, darosi įspūdingą makiažą, o svarbiausia – įvairiausiomis gudrybėmis stengiasi „padidinti“ savo akis. Juk jos turi būti didelės kaip tikros lėlės!

Manga lėlytės
Manga lėlytės
Vida Press

„Kawaii“ makiažo paslaptis – optiškas akių padidinimas. Makiažo ir kontaktinių lęšių pagalba sukuriama iliuzija, kad akys yra gerokai didesnės, gilesnės ir patrauklesnės. Kuri gi tokių nenorėtų! Tuo labiau, kad išsiplėtusių akių vyzdžių vaizdas siunčia signalą, jog esi įsimylėjusi...

Manga lėlytės
Manga lėlytės
Vida Press

Tačiau ne kiekviena išdrįstų pasidabinusi įspūdingu lėlės kostiumu žengti į gatvę, kad ir kaip mielai (žodis „Kawaii“ japonų kalboje reiškia „mielas“) ji atrodytų. Todėl egzistuoja „žemiškesnės“ šio įvaizdžio versijos, kurias jau senokai pamėgo tiek ryškiausios pasaulio žvaigždės, tiek grožio blogerės.

Serialo „Kerės dienoraščiai“ žvaigždė AnnaSophia Robb renkasi natūraliai atrodantį, bet akis optiškai didinantį makiažą.
Serialo „Kerės dienoraščiai“ žvaigždė AnnaSophia Robb renkasi natūraliai atrodantį, bet akis optiškai didinantį makiažą.
Vida Press

Norint optiškai padidinti akis, reikia suvokti spalvų, o tiksliau šviesos ir šešėlių svarbą. Šviesūs objektai visuomet atrodys didesni nei tie, kurie yra tokio paties dydžio, tačiau yra tamsesnės spalvos. Todėl norint sukurti didelių akių efektą, reikia meistriškai naudoti spalvas ir priemones joms didinti. Skamba sudėtingai? Įrodysim, kad taip tikrai nėra!

Svarbiausia – pabrėžti viršutinių blakstienų augimo liniją ir optiškai „padidinti“ akies obuolį naudojant baltą akių pieštuką arba šešėlius. Apačioje esančiame piešinyje gali pamatyti, kad šio makiažo esmė - juodas viršutinio akių voko kontūras ir baltai paryškintas apatinis akies voko kraštelis. 

Kaip susikurti „Manga“ stiliaus makiažą?

1. Viršutinį akies kontūrą paryškink skystu akių kontūru
2. Apatinio voko kraštelį apvesk baltu pieštuku. Stenkis, kad linija būtų kuo arčiau apatinių blakstienų.
3. Paryškink blakstienas apimties suteikiančiu tušu, prieš dažydama gali blakstienas užriesti.

Hannah Simone
Hannah Simone
Vida Press

Blakstienų tušas – svarbiausias šio makiažo elementas, nes kad ir kokias gudrybes naudosi, be jo neišgausi „lėliškų“ blakstienų efekto. Neveltui blakstienų tušas - dažniausiai perkama dekoratyvinės kosmetikos priemonė!

„Manga“ lėlytės klijuojasi įspūdingas dirbtines blakstienas, o tau to daryti neteks, nes specialiai šiai makiažo tendencijai sukurtas kompanijos „L‘Oreal“ blakstienų tušas „Miss Manga“ pavers tavo akis itin išraiškingomis.

Šio tušo paslaptis – 360 laipsnių besilankstantis kūgio formos šepetėlis, kuris ilgina ir „išskleidžia“ viršutines blakstienas, o smailus šepetėlio galiukas itin tinka ryškinti apatinėms blakstienos, jos atrodo lyg iš japoniško filmuko! Tereiks nuspręsti, kuriam laimingajam pamerksi savo lėlytės akį...

Užsakymo nr.: PT_63706334

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis