Sparčiai populiarėja neįprasta dieta

Įžymybės, o ypač aktorės, dažnai patiria svorio svyravimus. Dėl aukštų reikalavimų vaidmenims joms kartais tenka staigiai priaugti, o po to, žinoma, atsikratyti ne vieno kilogramo.

Todėl dažnai jos griebiasi pačių drastiškiausių būdų savo kūno formoms padailinti. Pasaulis jau seniai išsiaiškino, kad dietos neveikia. Na, žinoma, griežtai ribojant maistą atsikratysite keleto kilogramų, tačiau pradėjus valgyti tai, ko norisi, ilgą laiką pusbadžiu gyvenęs organizmas kaups kiekvieną kaloriją ir kilogramai gali sugrįžti trigubai.

Mitybos specialistai visada skeptiškai žiūri į lieknėjimo madas. Pernai Vakarų pasaulis iš proto kraustėsi dėl „Akmens amžiaus dietos“, kuri paremta tik šviežių ir kuo mažiau riebalų bei cukraus turinčių produktų vartojimu. Tačiau naujausia lieknėjimo manija nustebins net ir visko mačiusius. Skambiu „Vilkolakio dietos“ pavadinimu pristatoma dieta teigia, kad mūsų svoriui įtakos turi... mėnulis!

Žinoma, mėnulis turi įtakos vandens potvyniams ir atoslūgiams, todėl šios dietos šalininkai tiki, kad mėnulis „valdo“ ir mūsų organizmo skysčius. Senieji mokslininkai manė, kad mėnulis reguliuoja ir mėnesinių ciklus, bet jiems atleidžiama, juk tuo metu visi tikėjo, kad Žemė - plokščia...

Tai gi, „Vilkolakio dieta“. Jos esmė - reguliuoti į organizmą patenkančius skysčius. Taisyklėse teigiama, kad reikia pradėti naująjį režimą vos tik prasidėjus Jaunaties fazei ir visą dieną gerti tik vandenį ir sultis, o vėliau galima valgyti įprastai. Tačiau jei ši dieta pavadinta vilkolakio vardu, gal jos laikantis ir daugiau pokyčių organizme įvyksta?..

Dar kartą primename, kad dietos - neveikia, todėl geriau pradėk sportuoti ir stenkis maitintis sveikiau. Patarimų, kaip tai padaryti, rasi:

Figūra: pasižadėjau lieknėti, o kaip pradėti?

Tinginių sportas. Kaip nieko neveikiant sudeginti kuo daugiau kalorijų?

Nori pagražinti užpakaliuką bei kojas? Pasiryžk pritūpimų išbandymui! (VIDEO PAMOKĖLĖ)

6 lieknėjimo klaidos, dėl kurių riebalai kaupiasi ant pilvo

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis