Makiažo triukas: kaip dažytis lūpas, kad jos atrodytų putlesnės?(FOTO)

Kuri gi nenori ryškių ir viliojančių lūpų? Gaila, tačiau gamta ne visoms davė lūpas, panašias į Angelinos Jolie. O ar įmanoma savąsias optiškai padidinti? Žinoma, tereikia žinoti mažą makiažo gudrybę.

Po paties dydžio daiktai, nudažyti šviesesnėmis spalvomis, atrodo didesni, o tamsiomis - priešingai, mažesni. Tos pačios manekenės lūpas nudažėme dvejomis skirtingomis spalvomis, ir štai, atrodo, kad kairėje esančios lūpos šiek tiek didesnės nei esančios dešinėje.

Tačiau kad ir koks madingas šiuo metu būtų natūralusis NUDE atspalvis, jis tinka toli gražu ne kiekvienai merginai. O kaip išgauti ryškias, bet optiškai dideles lūpas?

Veido kontūravime galioja taisyklė: bruožus, kurios nori pakelti - šviesink, o kuriems nori suteikti gilumo - tamsink. Ta pati taisyklė galioja ir kontūruojant lūpas. Skirtingų spalvų pagalba lūpų centrą mes galime „pakelti“, o kraštelius padaryti šiek tiek įdubusius. Taip lūpos atrodys išraiškingesnės, ir, žinoma, didesnės.

Pirmiausia lūpas padengiame šviesios spalvos lūpų dažais. Jei tokių neturite, galite sumaišyti permatomą lūpų blizgį su šiek tiek kreminės pudros. Tuomet imame norimą lūpų dažų spalvą ir ja dažome tik ten, kur pažymėta skrituliukais.

Tuomet pirštų pagalba švelniai sulyginame lūpų dažus, tačiau stengiamės, kad jų kuo mažiau patektų ant lūpų centro, jis turi išlikti šviesiausias.

Štai ir viskas! Atmink, kad lūpų blizgiu padažytos lūpos savaime atrodys putlesnės nei padažytos lūpų dažais. Bligučiai taip pat optiškai didina lūpas, tačiau jų nepadaugink, nes kitaip tavo makiažas atrodys neskoningai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis