5 greito makiažo idėjos Valentino dienai(FOTO)

Valentino dieną norime atrodyti pribloškiančiai, būti pačios žaviausios ir gražiausios. Siūlom tau 5 madingus makiažo akcentus, kurie padės išryškinti tavo grožį.

Švelnu. Jei svajoji apie pasivaikščiojimus paplūdimyje, vakarienes žvakių šviesoje ir negali gyventi be romantikos, švelnus makiažas kaip tik tau. Rinkis šviesesnio rausvo atspalvio lūpų dažus, o žvilgsniui suteik valiūkiškumo natūralių kreminių atspalvių šešėliais ir juodu kontūru.

Katy Perry
Katy Perry
Sipa Press, Reuters/Scanpix nuotr.

Žaisminga. Esi vakrėlių siela, nepailsdama čiauški su draugėmis ir spinduliuoji optimizmu? Tuomet savo žaismingumą pabrėžk ryškiu fuksijų atspalvio lūpdažiu. Prie tokios vaiskios spalvos itin gražiai atrodo rudas dūminio efekto akių makiažas.

Olivia Wilde
Olivia Wilde
AP, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Moteriška. Fatališkoms merginoms siūlom gundančias raudonas lūpas, juk tokioms atsispirti neįmanoma! Sakoma, kad klasikinis raudonas atspalvis (nei per šilto, nei per šalto atspalvio) tinka visoms. Valentino dieną drąsiai dažykis raudonu lūpdažiu, o akis paryškink juodu pieštuku.

Keira Knightley
Keira Knightley
SIPA, Reuters/Scanpix nuotr.

Madinga. Dažniausiai nardai mados ir grožio puslapiuose, o tavo spintoje ar kosmetinėje netrūksta must have sezono daiktelių? Gaudyk žvilgančių raudonų lūpų tendenciją, ji vyraus ir pavasarį. Ant raudono lūpdažio tepk sodrų raudoną blizgį, atrodysi jaunatviškiau nei pasidažiusi matiniais lūpų dažais.

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
SIPA, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Paslaptinga. Jei esi ta, kuri iškart neatskleidžia visų kortų, pabrėžk savo paslaptingumą tamsiomis spalvomis. Lūpas dažyk sodria slyvų ar tamsiai violetine spalva, o akims suteik viliokiškumo švelniu dūminio efekto makiažu. Tačiau nepersistenk, ypač ryškus vampyriškas makiažas jau paliko mados padangę.

Beyonce
Beyonce
AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis