Valentino dienos šukuosena ilgiems ir trumpiems plaukams(FOTO)

Valentino diena - puiki proga pasipuošti, pasidaryti išskirtinį makiažą ar šukuoseną.

Tačiau dažna mergina teigia, jog pačiai gražiai susišukuoti - beveik neįmanoma. Mes sakome, kad jei labai nori, įmanoma viskas ir kviečiame išbandyti specialiai Meilės dienai skirtą puošnią, bet lengvai padaromą pynę, vadinamą „Supinta tiara“. Būk princesė, susipink karūną! O geriausia, kad ši šukuosena tinka tiek ilgiems, tiek pečius siekiantiems plaukams!

Jeigu moki pinti paprastą kasą, tikrai susipinsi ir šią pynę.

1. Atskiriame iššukuotus plaukus nuo ausies iki ausies. Galinę dalį parodyta nuotraukoje ir jas atskirai prisegame.

2. Bus reikalinga vidurinioji dalis, todėl pačią priekinę patariame susukti ir prisegti dideliu segtuku, kad netrukdytų. Atsargiai išleidžiame viduriniąją dalį ir pradėsime pinti. Pinti reikės išvirkščiosios kasos principu: jei pinant paprastą kasą sruogas dėlioji per viršų, pinant išvirkščiąją sruogas reikia kišti vieną po kita.

3. Pradedame pynimą prie pat ausies. Imame ploną sruogelę, padaliname ją į tris dalis ir piname išvirkščią kasą. Įsivaizduokite, kad pinate paprastą kasą, tik iš kitos pusės, todėl sruogas ne keliame per viršų, o kišame vieną po kita. Viso šio pynimo esmė - kaskart prikabiname sruogas tik iš vienos, galinės, pusės, o kitas piname iš to, ką turime rankose. Paprasta kasa, tik kai ateis metas imti arčiausiai prie pakaušio esančią sruogą, prie jos pridėsime palaidų plaukų. Piname iki kitos ausies, tuomet prisegame paprastu segtuku.

Galutinis vaizdelis turėtų atrodyti maždaug taip. 

O dabar pešiosime karūną. Imkite tik viršutinę pynės dalį kaip parodyta nuotraukoje ir atsargiai prapešiokite kiekvieną linkį atskirai. Kai pabaigsite, išleiskite susegtus ir surištus plaukus.

Štai ir viskas! Šukuoseną galite pagyvinti raudonais širdelės formos segtukais ir įsijausti į Meilės dienos nuotaiką! Daugiau šukuosenų idėjų rasite šukuosenų blog'e www.vytine.blogspot.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis