Lieknumo kaina: pasirodė šokiruojantis filmas apie valgymo sutrikimus(VIDEO)

Valgymo sutrikimai - opi šiandienos problema. Merginos, o vis dažniau ir vaikinai, kasdien matydami tobulai atrodančių modelių nuotraukas reklamose ir ant žurnalų viršelių ima save su jais lyginti ir kaip įmanydami stengiasi sulieknėti.

Lieknumo kultas paveikia ir labai jauno amžiaus merginas, valgymo sutrikimai gali prasidėti jau ankstyvoje paauglystėje. Badavimo dietos, sportas „iki nukritimo“ ar specialūs preparatai - dėl „manekeniškos“ figūros merginos pasiryžusios padaryti bet ką.

Dažnai jos neįvertina, kokia rimta liga yra valgymo sutrikimas, o kai tai suvokia, dažniausiai pačios giliai į užburtą lieknėjimo ratą jau būna patekusios...

Garsus kino operatorius Rodrigo Prieto nusprendė sukurti trumpą filmą apie valgymo sutrikimus po to, kai jo dukrai buvo diagnozuota anoreksija. Jis norėjo parodyti, kas dedasi valgymo sutrikimą turinčio žmogaus galvoje, nors aplinkiniai net nepastebi, kad žmogus turi valgymo sutrikimą.

Pagrindinį vaidmenį 8 minučių trukmės filme atliko sparčiai populiarėjanti jauna aktorė Elle Fanning. Filmo pradžioje rodomi itin liekni modeliai, tačiau jie, skirtingai nei žvilgančiose reklamose, netrykšta džiaugsmu ir gyvenimo laime. Priešingai, itin liesi kūnai atrodo pavargę, nusilpę ar net... negyvi.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis