5 efektyvūs pratimai tinginčioms keltis sportuoti

Dažnai pasižadame, kad lieknėti pradėsime nuo Naujųjų metų, nuo pirmadienio, nuo rytoj, tačiau dažnai mūsų norą pagražėti nugali prastas oras, nuotaikos stoka ar tiesiog noras ilgiau pasivaryti lovoje.

O kas, jei pasakytume, kad sportuoti gali neišlipusi iš lovos? Gudriausios tinginukės žino, kad vos keli ryte lovoje atliekami pratimai gali sustiprinti kūno raumenis ir pagražinti kūno linijas. Išbandyk ir tu!

1 pratimas

Pirmiausiai reikia „užkurti“ organizmą mankštai. Atsiklaupk ant kelių, juos šiek tiek praskėsk. Įsivaizduok, kad tarp šlaunų laikai kamuolį ir stengiesi jį kuo labiau suspausti. Ištiesk rankas prieš save: vieną tiesk į šoną, kitą - tiesiai. Pakaitomis jomis mosuok, lyg bandytum skristi (neužmiršk spausti šlaunų!). Stenkis pratimą atlikti bent 30 sekundžių, kol pajusi tempimą kojose ir rankose. Sukeisk rankas pozicijomis ir dar kartelį pratimą pakartok. Stiprina kojų, užpakalio, rankų ir pilvo raumenis.

2 pratimas

Atsigulk ant nugaros. Kojas pakelk maždaug 45 laipsnių kampu ir bandyk truputį atsilošti, bet tik tiek, kad pajustum pilvo raumenis, o ne apatinę nugaros dalį. Rankas laikyk sunertas už galvos. Stenkis šioje padėtyje kūną išlaikyti 30 sekundžių, pratimą kartok 3 kartus. Stiprina pilvo raumenis.

3 pratimas

Atsiklaupk ant kelių, delnus padėk ant lovos, nugara - tiesi. Ištiesk atgal kairę koją, o dešinę ranką tiesk į priekį. Ištiestą koją judink aukštyn žemyn nedidele amplitude, tą patį daryk su ištiesta ranka. „Pulsuok“ 30 sekundžių, tuomet tą patį pratimą atlik kita koja ir priešinga ranka. Stiprina kojų, užpakalio, nugaros, pečių ir pilvo raumenis.

4 pratimas

Pratimas labai panašus į prieš tai buvusįjį, tačiau rankas ir kojas reikės tiesti ne į priekį, o į priešingus šonus. Pvz. kairė ranka tiesiama į kairį šoną, o dešinė koja - į dešinį šoną. Stenkis tiek rankas, tiek kojas laikyti pakeltas 90 laipsnių kampu, taip pasieksi geresnių rezultatų. Pratimą kiekvienai pusei daryk po 30 sekundžių. Stiprina vidinę šlaunų pusę, šoninius ir priekinius pilvo raumenis.

5 pratimas

Atsigulk ant šono, pasiremk į lovą alkūne. Kelk užpakalį šonu į viršų, kol visas kūnas bus tiesus. Laikyk kūną šioje padėtyje ne mažiau 30 sekundžių. Jei nori, kad pratimas būtų efektyvesnis, viršuje esančią ranką tiesk į viršų, lėtai leisdama ją žemyn po pakeltu šonu, truputį pasuk viršutinę kūno dalį ir grįžk į pradinę kūno padėtį. Stiprina šoninius pilvo raumenis, tirpdo riebaliukus nuo klubų.

Išbandyk šiuos pratimus jau rytoj ryte!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis