Permainos: per naktį dainininkė Lily Allen kardinaliai pakeitė plaukų spalvą(FOTO)

Pastaruoju metu Londonas ūžė nuo renginių: išdalyti BAFTA, „Elle Style Awards“ bei „Brit Awardsapdovanojimai. Visuose apsilankė ir atlikėja Lily Allen. Jos stilistai neblogai padirbėjo: vos per naktį dainininkė kardinaliai pakeitė plaukų spalvą.

Praėjusį sekmadienį BAFTA kino apdovanojimuose L. Allen pademosntravo geišos įvaizį. Juodus susegtus plaukus puošė rausvais aksesuarais, panašiais į šluoteles.

Lily Allen
Lily Allen
AP/Scanpix

Po poros dienų L. Allen dalyvavo „Elle Style Awards“ ceremonijoje. Čia į akis krito tamsiai mėlynomis sruogomis dažyti dainininkės kirpčiukai, plaukus ji buvo surišusi į žaismingą ponio uodegėlę. Jau kitą vakarą Lily sužibėjo ant „Brit Awards“ raudonojo kilimo, demonstruodama ilgą geltoną kasą. Štai taip – per naktį atlikėjos plaukų stilistas mėlynus kirpčiukus pavertė vėl juodais, o juodą kasą išmainė į medaus geltonio.

Lily Allen
Lily Allen
Reuters / Scanpix

Lily Allen
Lily Allen
Vida Press

Lily Allen
Lily Allen
DELFI montažas / Scanpix

Lily Allen
Lily Allen
DELFI montažas / Scanpix

Spalvoti plaukai vis dar tebėra madingi. „Elle Style Awards“ apdovanojimuose iš elegantiškų žvaigždžių padaužišku įvaizdžiu ir spalvingais plaukais išsiskyrė manekenė Chloe Norgaard. Ji viena iš tų, kurios mėgsta dažnai dažyti plaukusį. Spalvotaplaukių gretas papildo ir dainininkės Demi Lovato (apie jos pokyčius skaityk ČIA), Bonnie McKee, TV laidų vedėja Kelly Osbourne ir kitos įžymybės.

Chloe Norgaard
Chloe Norgaard
Mavrixonline/Scanpix, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis