Tirpdom kilogramus: kaip sulieknėti atėjus pavasariui?(VIDEO)

Pavasaris - jau visai ant nosies! O ar laikaisi Naujųjų metų naktį duoto pažado reguliariai sportuoti, sveikiau maitintis ir pagražinti figūrą? Jei tavo atsakymas - „ne“, kviečiame pasižvalgyti, kaip galėtum dėl savęs pasistengti atėjus pavasariui.

Surinkome geriausius panele.lt patarimus, kad pradėti ČIA

Bėgimas ir tinkama mityba - tinkamiausia kombinacija tolygiam lieknėjimui

Ilgas lėtas bėgimas - vienas geriausių būdų ne tik tirpinti kilogramus, bet ir gerinti širdies darbą, ištvermę ir stiprinti kojų raumenis. Tačiau vien sportuoti - negana. Be subalansuotos mitybos gerų rezultatų nebus. O kaip derinti mitybą, kad pradėtų kristi kilogramai? Atsakymą rasi ČIA

Lieknėjimo klaidos

Kartais net ir sportuojant ar sureguliavus mitybą kilogramai gali pradėti ne kristi, o augti! O ypač - pilvo srityje. 

1. Nereguliari mityba
Jei manai, kad atsisakiusi pusryčių ar pietų „sutaupysi“ kalorijų, smarkiai klysti. Atėjus vakarui būsi tokia išalkusi, kad sveiki patiekalai ir lengvi užkandžiai rūpės mažiausiai. Būtent dėl tokio elgesio ir valgymų praleidinėjimo merginos vakare persivalgo, o kalorijų perteklius ir linkęs pirmiausiai kauptis ant pilvuko. Daugiau riebalus kaupiančių lieknėjimo klaidų rasi ČIA

Pritūpimų išbandymas

Sporto specialistai nuolat pabrėžia, jog gražaus užpakaliuko paslaptis - paprasčiausi pritūpimai. Pritūpimų išbandymai jau kuris laikas užvaldė sporto entuziastų blogus, o „YouTube“ prisipildė šių išbandymų pamokėlėmis. Tai gi, kas tas pritūpimų išbandymas?
„Squat Challenge“ - tai paprastai 30 dienų trunkantis bandymas, kurio metu kasdien didinamas padaromų pritūpimų skaičius. Kodėl verta išbandyti šią naują sporto maniją?
1. Pritūpimai - tikras grožio eliksyras užpakaliukui ir kojoms!
2. Išmoksi kantrybės ir laikytis užsibrėžto tikslo
3. Pigus ir efektyvus būdas gražinti linijas
4. Greiti rezultatai. Kai kurios merginos pamato pirmuosius skirtumus jau po savaitės!
5. Gerina pusiausvyrą.
6. Nereikia jokios specialios aprangos, įrangos ar sporto salės. Gali sportuoti tiesiog namuose arba balkone!

Nori pagražinti kojas? Sužinok, kaip vykdyti „Pritūpimų išbandymą“ ČIA

Parašyk Redakcijai