Plaukų triukai: kaip atgaivinti ir greičiau atsiauginti?

Panele.lt rubrikoje „Grožio triukas“ - geriausi grožio blogerių, makiažo ir šukuosenų meistrų bei įžymybių grožiu besirūpinančių specialistų gudrybės.

Šią žiemą rūpinomės plaukų grožiu, stengėmės saugoti juos nuo šalčio ir išsausėjimo. O kaip po ilgos atgaivinti plaukus taip, kad jiems nepakenktų pavasarinė saulė? Apžiūrėk geriausius grožio triukus plaukams!

Nusikirpai ir dabar gailiesi? Atsiaugink greičiau!

Merginos nuolat nori pokyčių. Kartais užtenka vieno žvilgsnio į suskilinėjusius plaukų galiukus ir tu jau žygiuoji į kirpyklą trokšdama ekstremalių permainų.

Tačiau kartais tie pokyčiai tik dar labiau nuliūdina: plaukų stilistas vėl per daug iškarpė ar be gailesčio nurėžė kasas iki ausų. Todėl jeigu ir tu dėl dažno plaukų kirpimo „įstojai“ į svajojančių apie ilgus plaukus gretas, šie patarimai - kaip tik tau! Jie padės kantriai, bet užtikrintai užsiauginti ilgas kasas. Susidomėjai? Skaityk ČIA.

Adriana Lima. AOP nuotraukos

Naminė kaukė išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams

Kuri gi mergina nenorėtų, kad suskilinėję plaukų galiukai stebuklingai atsigautų nekerpant?

Deja, galiukų „klijai“ kol kas neišrasti, tačiau atgaivinti išsausėjusius plaukus tikrai įmanoma! Plaukų stilistė Renata Blaževič, duodama interviu portalui panele.lt atskleidė pačios mėgstamiausios naminės kaukės sausiems plaukams receptą. Nori išbandyti? Spausk ČIA.

Paprasti, bet kiekvienai šukuosenas mėgstančiai merginai reikalingi plaukų triukai.

Grožio triukų niekuomet nebūna per daug! Ypač tokių, kurie palengvins kasdieninę plaukų priežiūrą ir sutaupys tau laiko prie veidrodžio. Išbandyk juos ČIA

Pavasario top'as - „matiniai plaukai“

Atėjus pavasariui, imame vis dažniau užsisvajoti apie vasaros karštį, paplūdimius, jūrą ir, žinoma, nerūpestingas šukuosenas.

„Paplūdimio plaukai“ - tai dėl jūros vandens matine pavirtusi šukuosena. Jūros vandenyje esančios druskos padengia plaukų paviršių, todėl jie prasčiau atspindi šviesą, o tu gali džiaugtis nerūpestingomis paplūdimio šukuosenomis. Be to, tokia šukuosena dabar - itin madinga! Tačiau kur vidury žiemos tą saulėtą paplūdimį rasti? O gi namuose, kur gali pati pasigaminti jūros vandens purškalą plaukams. Receptą rasi ČIA


AOP nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis