Kaip susikurti „Blogos mergaitės“ Rihannos makiažą?(VIDEO)

„Bloga mergaite“ save vadinanti Rihanna nepaiso jokių mados ar stiliaus taisyklių. Nieko nebestebina jos mėlyni lūpdažiai ar kūno nedengiantys apdarai.

Savo unikaliu stiliumi Rihanna garsėjanti Rihanna jau seniai tapo pavyzdžiu tūkstančiams fashionistų, kurios žavisi „drąsiu“ stiliumi ir nebijo eksperimentuoti su išvaizda.

Bene garsiausia pasaulio grožio blogerė Michelle Phan taip pat neatsispyrė pagundai nukopijuoti subtilų ir universalų Rihannos makiažą, kurio akcentas - ryškios matinės lūpos. Nori ir tu susikurti tokį makiažą? Kopijuok!

1. Padenk veidą makiažo pagrindu arba BB kremu. Lūpas patepk lūpų balzamu - prieš dažant lūpdažiu jas būtina sudrėkinti.
2. Paryškink antakius. Vietoj antakių pieštuko rinkis akių šešėlius be blizgesio - taip lengviau išvengsi aštrių linijų.
3. Akis padenk plytų spalvos šešėliais. Stenkis šešėlius tepti pagal akiduobės kaulą.
4. Akių vokų vidurines dalis padenk šviesiais akių šešėliais.
5. Atsargiai „suliek“ abi spalvas pirštais.
6. Metas imtis skysto akių kontūro. Michelle siūlo pirmiausiai apibrėžti išorinę kontūro liniją ir vėliau jį užpildyti.
7. Padenk blakstienas pora sluoksnių blakstienų tušo.
8. Ne visos merginos apdovanotos ryškiais skruostikauliais, todėl verta pasimokyti kontūravimo (pamokėlę rasi ČIA). Tiesiog tamsesnio atspalvio pudra arba bronzatu brūkštelk po skruostikauliais ir nosies šonuose.
8. O dabar - svarbiausias akcentas - lūpos. Nuvalyk lūpų balzamą, kad lūpos būtų sausos. Lūpdažį tepk specialiu teptuku, taip išgausi tikslesnes linijas. Šiam makiažui tiks pats tamsiausias lūpdažis, tokį renkasi blogos mergaitės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis