Beyonces makiažo meistras atskleidė, kokį neįprastą makiažo triuką naudojo žvaigždės įvaizdžiui kurti

Atrodo, kad Beyonce puikiai atrodo ir ant raudonojo kilimo, ir ką tik išlipusi iš lovos. Tačiau puikia išvaizda apdovanota dainininkė tikrai neišsiverstų be profesionalių makiažo meistrų pagalbos, kurie ją gražina koncertams, apdovanojimų ceremonijoms ar klipų filmavimas.

Makiažo meistras Sir Jonh dirbo kartu su Beyonce jos „Mrs. Carter“ koncertinio turo metu. O kokias makiažo paslaptis jis naudojo kurdamas Beyonce makiažą? Tuoj išsiaiškinsime.

Ar žinojai, kad pati madingiausia šių metų spalva - ryškios orchidėjos? Sir John teigia, kad tai - šalta spalva, gaunama sumaišius rožinę kartu su violetine. Jo nuomone, geriausiai ši spalva atrodo ant lūpų, tiesa, derėtų rinkti matinį, o ne blizgų lūpdažį. „Aš - už matinius lūpdažius“, - pasakojo Sir John. „Aš manau, kad matinis lūpdažis suteikia įvaizdžiui subtilumo ir skoningumo“. Tačiau neskubėkite išmesti lūpų blizgių - Beyonce gražintojas atskleidžia, kad rado neįprastą būdą jiems panaudoti ruošiant Beyonce pasirodymams. Tereikia truputį lūpų blizgio užtepti ant piršto galiuko ir juo patrinti akių šešėliais padengtus vokus. Ši gudrybė sukurs drėgnų vokų iliuziją, o tai - tikras pavasarinio makiažo mados klyksmas!


Beyonce. AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis