Ką išduoda susilpnėję nagai?

Kada paskutinį kartą leidai savo nagams pailsėti nuo lakavimo? Nusivalyk pagaliau spalvotą laką ir pažvelk į savo nagus dienos šviesoje - ką jie nori tau pasakyti?

Sveiki nagai yra švelnios rožinės spalvos, turi lygų paviršių be jokių griovelių, todėl kiekviena balta dėmelė, pageltonavimas ar neįprasti grioveliai turi atkreipti tavo dėmesį. Ką šiais ženklais tau nori pasakyti tavo nagai?

Pageltę nagai. Dažniausiai nagai įgauna gelsvą atspalvį dėl per itin dažno nagų lakavimo, ypač netepant permatomo nagų lako pagrindo. Paprastai nagų geltonumas pradingsta po maždaug savaitės nelakuojant nagų. Tačiau jei be pageltusių nagų jauti pirštų galiukų patinimą ar paraudimo, gali būti, kad po nagais „įsikūrė“ grybelis. Būtinai kreipkis į gydytoją!

Besilupantys nagai. Viršutinės nagų plokštelės dažniausiai ima luptis dėl per dažno sąlyčio su vandeniu ar netgi sausu oru. Paprastai to išvengti padeda maitinamasis rankų kremas. Tačiau nagai luptis gali ir dėl to, kad tavo racione trūksta augalinio aliejaus. Pabandyk mėgstamas salotas pašlakstyti alyvuogių aliejumi, nagai turėtų atsigauti.

Nagų grioveliai. Nustebsi sužinojusi, kad nagų grioveliai - visiškai normalus reiškinys, metams bėgant jie tik ryškės. Tačiau kartais nagų grioveliai susidaro dėl dažnai patiriamo streso. Gal ne pro šalį būtų pagaliau išbandyti jogą?

Pamėlę nagai. Nagai įgauna mėlyną atspalvį, kai jiems trūksta deguonies. Būtinai pasirodyk gydytojui, tai gali būti rimta!

Neužmiršk, kad bent vieną savaitę per mėnesį pasistenk nagų nelakuoti, o jei be nagų lako tiesiog negali, įsigyk kokybišką nagų stipriklį. Tausok savo nagus, o jie tau atsidėkos puikia išvaizda!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis