6 šokiruojantys lieknėjimo būdai iš praeities(FOTO)

Atėjus pavasariui ne viena mergina skuba griebtis įvairiausių gudrybių, kad tik atsikratytų nereikalingų kilogramų. O kaip merginos lieknėjo tais laikais, kai nei sporto klubo, nei dietologų nebuvo?

Dar ir šiais laikais pasitaiko norinčių neįprastai sulieknėti - štai aktorė Jessica Alba po gimdymo 3 mėnesius dėvėjo korsetą, norėdama susigrąžinti kūno linijas, o vienas plastikos chirurgas iš Beverli Hilso tikina, kad pacientai moka jam 2000 dolerių už tai, kad jis jiems į liežuvį įsiūtų gabalėlį plastiko, ir po šios procedūros būtų galima misti tik skysčiais.

Tačiau niekas taip nestebina, kaip praeityje naudoti keisti lieknėjimo būdai. Kaip „kūdinosi“ mūsų močiutės?

„Dėmių naikintojas“

Mažas, į siurblio antgalį skirtą baldams valyti, panašus prietaisiukas žadėjo elektrinių impulsų pagalba ir masažu sumažinti riebaliukus ir celiulitą. Reklama žadėjo, kad 6-ojo dešimtmečio JAV taip sulieknėjo tūkstančiai, tačiau kas tuo šiandien patikės?..

Pirties kelnės“

Lyg iš pripūstų balionų pagamintos kelnės - tai „dėvima“ pirtis, kuri vertė vartotoją prakaituoti ir taip žadėjo sumažinti jo liemens, klubų ir šlaunų apimtis. Tačiau toks metodas iš organizmo pašalina tik vandenį, o ne riebalus, tai galbūt nelabai verta vaikščioti su prakaitą varančiomis pripūstomis sauskelnėmis...

„Liekninamieji salonai“

Lyg kankinimo staklės atrodantys įrenginiai iš tikrųjų yra sporto klubų pirmtakai. 5-ajame dešimtmetyje moterys noriai ėjo į „liekninamuosius“ salonus, kuriuose naudodamosi keistais masažuojančiais įrenginiais jos tikėjosi atsikratyti nereikalingų kilogramų.

„Riebalus naikinančios įmautės“

Praeityje buvo plačiai paplitęs mitas, kad jei tiesiog sėdi pirtyje ir prakaituoji, tuo pačiu ir lieknėji. Šiuo principu buvo sukurtos specialios „riebalus naikinančios įmautės“, kurių pagalba nuo skirtingų kūno vietų buvo galima panaikinti riebaliukus. Buvo galima įsigyti net ir pagurkliui skirtą įrenginį!

„Vibruojantys diržai“

Kam vargti ir sportuoti, jei tave „pakratyti“ gali ir mechaninis diržas? Ant užpakalio dedamas diržas vibruodavo, o šio įrenginio gamintojai tikino, kad ilgainiui „iškratysi“ visus nepageidaujamus riebaliukus nuo sėdmenų ir šlaunų. Šių įrenginių vis dar galima rasti „eBay“! Tačiau ar atsiranda pirkėjų?..

„Riebalus tirpdantis muilas“

Jokių dietų, jokios mankštos, jokių piliulių - tik magiškas muilas. Toks 3-ojo dešimtmečio „išradimas“ žadėjo, kad naudojant specialų muilą (prausiantis juo, o ne valgant), sulieknėsi tiek, kiek norėsi, ir nereikės savęs kankinti dietomis! Moterys tuomet tikrai patiklios buvo...

Lieknėjimo įrenginių nuotraukas rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis