Selena Gomez padarė vieną grubiausių grožio klaidų - taip rodytis nevalia? (FOTO)

Išvysti atlikėją Seleną Gomez neplauta galva - retas reiškinys. Viešose vietose Selena dažniausiai demonstruoja puikius higienos įpročius, mat jos plaukai visuomet atrodo tarsi ką tik palytėti profesionalų rankų (kas ten žino, galbūt nuolatinis Selenos palydovas - plaukų specialistas?).

Tad paparaciams aptikus Seleną išeinančią iš geros draugės namų Holivude atvipo žandikaulis, kai pamatė atlikėją, keletą, o gal ir trejetą dienų neplovusią galvos. Priekinės Selenos plaukų sruogos buvo tarsi šlapios, tačiau net ir naiviausiam aišku, jog tai ne šlapių plaukų efektas, o paprasčiausias susiriebalavimas.

Užmaršumas, darbų gausybė, o gal pašlijusi sveikata? Priežasčių, kodėl Selena leido sau pailsėti nuo galvos plovimo - daugybė, tačiau stebina tai, jog garsioji atlikėja žinojo, kur jos tykos paparaciai ir numanė, jog vos išėjus iš namo puls ją fotografuoti. Neplautą galvą Selena maskavo aukštu, laisvu kuodeliu, kuris kiek nukreipė dėmesį nuo plaukų riebumo.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Žvaigždės - taip pat žmonės, tad kritikuoti tokio Selenos pasirodymo nevalia. Tiesa, taip teigtų tik atsipalaidavę ir išvaizdai pernelyg daug dėmesio neskiriantys asmenys. Išorinę tvarką dievinantys ir higienos taisyklių atidžiai besilaikantys tokį atlikėjos grožio akibrokštą gali palaikyti labai rimta klaida. Tai prilygsta katastrofai ar yra visiškas menkniekis, spręsti jums patiems.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis