7 šukuosenos ilgaplaukėms pagal jaunąją Holivudo žvaigždutę B. Thorne(FOTO)

Bella Thorne – šešiolikmetė gražuolė, kuri yra ne tik aktorė, bet ir šokėja, dainininkė bei modelis. Neeilinio grožio mergina dar ankstyvoje vaikystėje buvo pastebėta pramogų pasaulio atstovų. Šiandien ji gali džiaugtis sparčiai kylančia karjera ir didėjančiu populiarumu.

Serialo „Shake It Up“ žvaigždė B. Thoren (o tiksliau Annabella Avery Thorne) minioje išsiskiria ilgais ugninio atspalvio plaukais. Aktorė nebijo išbandyti įvairių šukuosenų, tačiau dažniausiai renkasi itin mergaitiškus ir romantiškus įvaizdžius. Šį kartą atrinkome 7 stilingas Bellos šukuosenas, kurios papuoš ne vieną ilgaplaukę.

1. Bohemiška

Permesk plaukus per šoną ir supink keletą smulkių kasyčių. Jei ruošiesi vakarėliui, šukuoseną gali papuošti žvilgančia sege. Jei keliauji susitikti su draugėmis, rinkis bohemišką stilių: kaktą perjuosk pinta juostele.

Bella Thorne
Bella Thorne
SIPA/Scanpix nuotr.

2. Kasa

Šįmet kasos nesitraukia iš madingiausių šukuosenų. Jei turi ilgus plaukus, drąsiai išbandyk įvairiausius pynimus. Kasdienai puikiai tiks paprasta atsainiai supinta kasa, permesta per šoną.

Bella Thorne
Bella Thorne
AFP/Scanpix

3. Pynė

Kad įprasta palaidų plaukų šukuosena atrodytų kiek įdomiau, viename šone supink nedidelę ilgą kaselę ir perjuosk ja galvą tarytum lankeliu. Ypač šauniai atrodysi, jei turi ilgesnius kirpčiukus.

Bella Thorne
Bella Thorne
Sipa Press/Scanpix

4. Skyrimas

Nori kažko greito, bet stilingo? Pabandyk kirpčiukus šukuoti ne lygiai, ne ant šono, bet skirti per vidurį į dvi dalis. Efektas akimirksniu – garantuotas!

Bella Thorne
Bella Thorne
Sipa/Scanpix

5. Bangos

Švelniomis bangomis vilnijantys plaukai visuomet atrodo itin moteriškai ir patraukliai. Tad jei ruošiesi vakarėliui ar pasimatymui, nepatingėk skirti šiek tiek laiko, kad suformuotum tobulas garbanas.

Bella Thorne
Bella Thorne
Sipa/Scanpix

6. Ponio uodegėlė

Laivalaikiui šauniai tiks truputį susitaršę plaukai, suimti į ponio uodegėlę. Ties smilkiniais palik po vieną kitą laisvą sruogą, jos šukuosenai suteiks žaismingumo.

Bella Thorne
Bella Thorne
AFP/Scanpix

7. Netikėtas akcentas

Spalvingas prisegamas plaukų sruogeles jau išbandė ne tik B. Thorne, bet ir Lily Allen, Beyonce, Katy Perry ir kitos scenos primadonos. Drąsiai papuošk plaukus norimos spalvos sruogelėmis ir susuk juos pakaušio apačioje arba ant viršugalvio. Balerinų kuodeliai šį pavasarį tarp madingiausių!

Bella Thorne
Bella Thorne
SIPA/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis