Tobula figūra: 10 „Victoria's Secret“ trenerio patarimų norinčioms sulieknėti

Tapti buvusio boksininko, o dabar asmeniniu treneriu tapusio Michael Olajide, Jr kliente svajoja daugelis merginų. Kodėl? O gi todėl, kad būtent jis yra atsakingas už tobulas gražuolių „Victoria's Secret“ modelių figūras!

Jo sukurtą treniruočių programą visam kūnui rasi ČIA, o straipsnyje žemiau rasi 10 vertingų garsiojo trenerio patarimų toms, kurios nori turėti sveikai atrodantį ir tvirtą kūną.

1. Treniruokis kaip atletai. Treneris rekomenduoja bokso treniruotes, kurios yra daug smagesnės nei paprastas svorių kilnojimas. Taip pat jis modeliams liepia intensyviai važinėtis dviračiu, šokinėti per virvutę ir pakaitomis atlikti kardio bei jėgos pratimus. O jei kuri mergina nenori boksuotis, tuomet jai pasiūloma rinktis tokią aktyvią veiklą, kokią tik nori, kad ir baleto pamokas.

2. Kruopščiai susidaryk treniruočių grojaraštį. Dainų tempas turėtų tolygiai greitėti, o paskutinė daina turėtų būti itin motyvuojanti ir mėgiama. Kol jos sulauksi, tau tikrai prireiks papildomos motyvacijos!

3. Priešingybės traukia. Jeigu esi itin energinga, stenkis nurimti ir išbandyk jogą. O jei, priešingai, dievini ramybę, pradėk judėti aktyviau. Neleisk kūnui priprasti prie vienodo ritmo, stenkis nuolat jį „nustebinti“, taip pasieksi geriausių rezultatų.

4. 6 dienos per savaitę - tiek garsusis treneris pataria treniruotis. Tai nereiškia, kad kasdien turi nubėgti 10km, tačiau įprask kasdien būti aktyvi, kitaip ryškių pokyčių vargu ar sulauksi.

5. Nori būti sveika ir ištverminga? Daryk kuo daugiau kardio treniruočių. Bėgimas, plaukimas, važiavimas dviračiu - garsusis treneris tikina, kad pagreitėjusi kraujo cirkuliacija mums tik padės išvengti įvairių ligų, geriau jaustis, ir, žinoma, atsikratyti riebaliukų.

6. Mokykis sportuodama. Tai nereiškia, kad turi bėgioti su knyga, tačiau stenkis sportuodama sužinoti kažką naujo ir įgyti naujų sugebėjimų. Išmok krepšinio taisykles, paprašyk pažįstamų vaikinų su tavimi pažaisti futbolą. Noras pagerinti įgūdžius motyvuoja daugiau judėti!

7. Bent vieną kartą išbandyk asmeninio trenerio paslaugas. Pasirinkti tinkamą treniruočių pobūdį - atsakingas darbas. Todėl idealu, jei šalia yra žmogus, kuris galės įvertinti tavo galimybes ir sudaryti efektyviausią treniruočių programą. Juk tai, kas tinka vienam, galbūt visiškai netinka kitam. Todėl nešvaistyk laiko nežinia ar naudingoms treniruotėms ir skirk lėšų trenerio konsultacijai. Sporto klube pirmoji konsultacija dažniausiai - nemokama!

8. Treniruokis su drauge. Nesvarbu, ar ji fiziškai už tave stipresnė, ar silpnesnė, tikrai turėsite ko viena iš kitos pasimokyti. Tuo labiau, kad motyvuosite viena kitą, juk truputis konkurencijos, kad ir draugiškos, dar niekam nepakenkė...

9. Kartą per mėnesį skirk vieną dieną absoliučiai sveikai mitybai. Atsisakyk pusgaminių, saldumynų, miltinių patiekalų, riebių užkandžių ir kitų sveikatai kenksmingų dalykų. Stebėk, kaip jautiesi kitą rytą. Pojūčiai tave tikrai nustebins, o pailsėjęs organizmas padėkos!

10. Įsigyk virvutę šokinėjimui. Tai - pigiausias ir efektyviausias riebalų degintojas. Žinoma, kai virvutė sukasi tavo rankose, o ne guli užmiršta po lova!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis