9 priežastys, kodėl vaikinai negali gyventi be merginų, turinčių ilgus plaukus

Auginančioms ilgus plaukus galėtume užkabinti medalį ant kaklo - jų auginimas reikalauja ne tik atidžios priežiūros, bet ir nemenko diskomforto. Vis dėlto darbas lieka atlygintas - daugelis žavisi nuostabiais, išpuoselėtais merginų plaukais, ypač... vaikinai. Štai kodėl:

Vaikinai jais gėrisi. Plaukų ilgis - skonio reikalas, tačiau nerasime vaikino, kuris teigs, jog ilgi, išpuoselėti bei sveiki merginos plaukai nėra gražu. Vaikinus nuo pat ankstyvų metų traukia ilgaplaukės, tad nėra ko slėpti, jog daugelis gatvėje atkreipia dėmesį į tą, kuri augina ilgesnius plaukus. Žinoma, pagrindinė sąlyga, jog jie būtų prižiūrėti ir sveiki.

Vaikinų meilė ilgiems plaukams užkoduota jų genetikoje. Tikriausiai žinai, jog maži vaikai, o pač berniukai, dievina žaisti su mamos plaukais. Žaidimas su švelniais plaukais jiems savotiškai primena vaikystę, tad galima sakyti, jog jų meilė ilgiems, moteriškiems plaukams užkoduota nuo ankstyvos vaikystės.

Vaikinams jie atrodo be galo seksualūs. Ilgi plaukai ir merginos patrauklumas - du neatsiejami dalykai, todėl ilgaplaukės jiems atrodo patrauklesnės, o tuo pačiu labiau traukiančios fiziškai.

Jiems gera juos liesti. Oficialių apklausų duomenimis, vaikinai, paprašyti įvardinti didžiausią ilgų plaukų pliusą, įvardino ne ką kitą, o galimybę juos liesti. Jiems patinka ilgus plaukus ne tik glostyti, bet ir švelniai timptelėti. Juk tai viena didžiausių tavo puošmenų!

Vaikinai dažniau atkreipia dėmesį į ilgaplaukes. Patvirtinta, jog vaikinų akis dažniau sustoja ties ilgesnius plaukus turinčia mergina, nes ji simbolizuoja moteriškumą bei patrauklumą. Be to, einant gatve ilgi plaukai taip žaismingai atrodo pučiant vėjui!

Jie dievina, jog tu savimi pasitiki. Tikriausiai žinai, jog Ilgi plaukai skatina pasitikėjimą savimi, o jis kaip medus traukia vaikinus. Apklausų duomenimis, ilgaplaukės dažniau jaučiasi drąsesnės, mat gauna daugiau dėmesio, be to, kai kurių šalių kultūrose tikima, jog ilgi plaukai simbolizuoja merginos tvirtybę bei stiprybę.

Jie dievina žiūrėti į tave, nepakartojamai atrodančią nuotraukose. Niekas nepaneigs, jog ilgi plaukai tikra puošmena, ypač ji atsispindi fotografijose, kuriose matyti ilgų plaukų grožis. Ilgaplaukės dažniausiai atrodo elegantiškiau bei grakščiau nei trumpaplaukės tiek realybėje, tiek nuotraukose.

Atrodai mielesnė ir jaunesnė. Ne paslaptis, jog trumpų plaukų šukuosena dažnai prideda keletą metų. Ilgaplaukės visuomet atrodo jaunatviškesnės, todėl jei tavo veido bruožai griežtoki, rinkis ilgesnių plaukų šukuoseną, nepamiršdama jų puoselėti. Vaikinai irgi atkreipia dėmesį į švelnesnę išvaizdą.

Jie eina iš proto, kuomet ilgus plaukus susisuki į kuodą. Nėra nieko moteriškesnio ir labiau tinkančio šventiniam vakarui nei kuodas. Trumpaplaukės dažnai neturi iš ko sukti kuodą, todėl tenkinasi kitomis šukuosenų variacijomis, o štai ilgaplaukės gali suspindėti rafinuotumu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis