Grožio triukas: blakstienų dažymo gudrybė reikalinga visoms

Blakstienų tušas - dažniausiai naudojama dekoratyvinės kosmetikos priemonė. Juk užtenka juo paryškinti blakstienas ir tavo žvilgsnis iškart tampa ryškesnis.

Vienos merginos jau seniai atrado savo tobuliausią blakstienų tušą, o kitos jo vis dar ieško ir stengiasi atrasti tą, kuris jų blakstienas paverstų išraiškingomis. O ar galėtumėt pagalvoti, kad garsiausi makiažo meistrai, ruošdami įžymybes fotosesijoms ar svarbiems renginiams naudoja ne vieną, o keletą skirtingų blakstienų tušų? Kodėl? O gi todėl, kad, pasak vienos garsiausios Didžiosios Britanijos makiažo meistrių Charlotte Tilbury tobulas blakstienų tušas tiesiog... neegzistuoja. Todėl tenka naudoti kelis skirtingus blakstienų tušus, norint išgauti ypatingai ryškių blakstienų efektą.


Charlotte Tilburry. AOP nuotrauka


O kokius blakstienų tušus verta nuolat turėti savo kosmetinėje?

1. Apimties suteikiantį trumpais šereliais. Dažniausiai tokių blakstienų tušų šepetėlis būna masyvus, o šereliai - guminiai ir trumpi. Tokį blakstienų tušą derėtų tepti pirmiausiai, jis suteiks apimties ir pagrindą kitiems sluoksniams. Jeigu nori naudoti tik vieną tušą, šio tipo blakstienų tušai geriausiai tinka turinčioms ilgas, bet retokas blakstienas.

2. Tankinantį ilgais tankiais šereliais. Antras sluoksnis blakstienų tušo turėtų jas patankinti, o ilgesni šereliai - atskirti. Šis blakstienų tušas geriausiai tinka toms, kurių blakstienos stokoja tankumo bei riestumo.

3. Ilginantį blakstienų tušą. Paskutinis blakstienų tušo sluoksnis turėtų blakstienas ilginti. Tokių blakstienų tušų šereliai dažniausiai yra trumpi, guminiai, proporcingai ilgi šepetėlio galvutei, kuri yra išriesta pagal blakstienų augimo liniją. Tokį tušą turėtų rinktis merginos, turinčios trumpas blakstienas.

Charlotte Tilbury teigia, kad kiekviena mergina turėtų kosmetinėje turėti bent du nuolat naudojamus blakstienų tušus: ilginantį ir tankinantį, nes dažnai merginų blakstienoms trūksta ilgio ir tankumo. Tačiau atmink, kad geras blakstienų tušas blakstienų nesulipina, nebyra, ilgai išlieka, bet nesukelia problemų jį nuvalant. Į šiuos bruožus pirmiausiai ir derėtų atkreipti dėmesį išsiruošus į naujo blakstienų tušo paieškas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis