Be dietų: sukurta programėlė, „pradanginanti“ 7kg

Sulieknėti trokštantys žmonės dažnai pasvajoja apie kokią nors stebuklingą piliulę, kurią prarijus visi kilogramai kaip mat išgaruotų. Norintiems atrodyti liekniau dabar yra greita išeitis: sukurta programėlė, leidžianti atsikratyti iki 7kg iškart!

Tiesa, kilogramai „pranyksta“ tik telefono ekrane: programėlė „SkinneePux“ koreguoja „selfie“ nuotraukas taip, kad pozuojančiojo veidas atrodytų lieknesnis. Galima pasirinkti, kiek nori „sulieknėti“: 2,5kg, 5 kg ar 7kg.

Kompanijos „Pretty Smart Women LLC“, sukūrusios programėlę, atstovai teigė, jog ši idėja kilo tuomet, kai daugelio kompanijoje dirbančių asmenų draugai ėmė guostis, kad jiems nepatinka, kaip jie atrodo savo „Instagram“ nuotraukose. Juk sakoma, kad kamera prideda 7kg, mes norėjome šią savybę pašalinti“, - pasakoja programėlės kūrėjai.

Tačiau iš tikrųjų tokios programėlės gali būti labai pavojingos: juk kai telefone gali save „paliekninti“, norisi tą patį daryti ir veidrodyje. O matant du skirtingus savo atvaizdus, kyla dar didesnė neapykanta savo kūno formoms, kurios neatitinka melagingo programėle sukurto atvaizdo.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis