Koks šepetys pavers tavo plaukus paklusniais ir žvilgančiais?

Puikiai žinai, kad tobulam makiažui reikia turėti bent kelis šepetėlius: kirstu galu skirtas antakiams, didelis – pudrai, o smulkia plunksnele nubrėši akių kontūrą. Tačiau jei nori tobulos šukuosenos, taip pat verta turėti kelis skirtingus plaukų šepečius. Su vienu gali ištiesinti plaukus, kitu sukti garbanas, o trečias naudingas galvos skalpui.

Platus plokščias šepetys

Šis šepetys geriausiai tiks, jei plaukai ilgi ir stori. Juo lengvai iššukuosi, greičiau išdžiovinsi ir ištiesinsi plaukus. Kuo šeriai bus tankesni, tuo plaukai tiesesni ir glotnesni. Plokščias šepetys netiks, jei nori garbanų ir apimties.

Pailgas plokščias šepetys, retais plastmasiniais spygliukais

Šis šepetys idealus pasirinkimas garbanėms. Tiek natūralioms, tiek dirbtinai sušukuotoms. Reti šepečio spygliukai lengvai iššukuos garbanas, bet jų neištiesins. Šis šepetys tiks ir jei labai elektrinasi plaukai.

Apvalus didelis metalinis šepetys

Toks šepetys tiks, jei nori formuoti stambias garbanas, suteikti plaukams apimties arba tik užriesti plaukų galus. Darbuokis kaip tikra plaukų stilistė, jei norį įspūdingos plaukų apimties: apvalų šepetį kišk po plaukų sruoga prie pat šaknų ir pakėlusi pamažu brauk link galų, tuo pačiu laikyk į šepetį nukreiptą džiovintuvą. Metalinis korpusas įšyla ir veikia kaip stambūs plaukų suktukai. Tiesa, jei nori garbanų, ant šepečio sruogą atsargiai vynioti pradėk nuo galiukų. Išdžiovinusi, atsargiai suk šepetį į priešingą pusę, kad sruoga išsivyniotų. Jei trauksi, plaukai tik įsipainios tarp šepečio šerių.

Įprastas šepetys, tankiais šeriais

Jis tiks tiesiems ar švelniai banguotiems plaukams sušukuoti. Tankūs šeriai glotnina plaukus, suteikia jiems žvilgesio, nes tolygiai paskirsto ties šaknimis esantį natūralų apsauginį riebalų sluoksnį.

Įprastas šepetys, retais spygliukais, apvaliais galais

Toks šepetys tiks trumpaplaukėms ir plonų plaukų šeimininkėms. Apvalūs spygliukų galai masažuoja galvos skalpą, todėl suaktyvėja kraujotaka. Gera galvos odos kraujotaka skatina plaukų augimą. Idealus trumpoms šukuosenoms, nes plaukų nei labai glotnina, nei prideda apimties.

Apvalus mažas šepetys tankiais šeriais

Jei tavo šukuosena trumpa, o plaukai garbanoti, šis šepetys sukurtas tau. Šis šepetys tiks ir trumpiems, nepaklusniems plaukams. Tankūs šeriai gražiai sudėlioja garbanas ir neleidžia plaukams pūstis. Beje, rinkis natūralių šerių šepetį – jis kur kas sveikesnis plaukams.

Vėlimo šepetys

Siauras, pailgas šepetys su tankiais ilgais šeriais. Jis skirtas plaukų vėlimui. Jei tavo plaukai itin ploni arba mėgsti didelės apimties šukuosenas – jis bus nepamainomas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis