Paprastas veiksmas, kuris padeda greičiau sulieknėti

O, kad būtų įmanoma rasti būdą, kaip nesportuojant turėti tvirtą figūrą, o valgant saldumynus - lieknėti... Deja, stebuklų, o ypač lieknėjime, nelabai būna, tačiau žmonės vis vien nuolat ieško būdų, kaip palengvinti kilogramų metimą.

Sakoma, kad anksti kėlęs - nesigailėsi. Pasirodo, šis posakis - ne iš piršto laužtas, nes tie, kurie keliasi ankščiau, greičiau ir lieknėja!

Savaitės skaitomiausi:

Lietuvos milijonierių Marozų dukra iš indų plovėjos tapo direktore(INTERVIU)
Paskelbta, dėl ko jaunimas kraustosi iš proto 2014-aisiais(FOTO)
„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)

Čikagoje, JAV, esantis „Northwestern University Feinberg School of Medicine“ universitetas atliko tyrimą, kaip rytinės saulės spinduliai veikia mūsų medžiagų apykaitą ir organizmą. 54 tyrime dalyvavusių asmenų buvo paprašyta 7 dienas dėvėti specialų dienos šviesos jutiklį bei rašyti, kokį maistą valgė ir kiek minučių aktyviai sportavo.

Tyrimo rezultatai pribloškė: pasirodo, kad tie, kurie anksčiau kėlėsi ir gavo daugiau saulės spindulių, turėjo mažesnį kūno masės indeksą, nesvarbu, kiek sportavo ir kiek valgė. Mokslininkai padarė išvadą, kad tie, kurie anksčiau keliasi, dažniau išlaiko sveiką svorį. Kodėl? Tam yra 2 priežastys:

-žmonės, kurie anksčiau keliasi ir jau nuo ankstyvo ryto susiduria su natūralia šviesa, „užveda“ savo biologinį laikrodį aktyviau veikti jau pirmomis pabudimo akimirkomis. Greitesnė medžiagų apykaita - mažiau vargo dėl svorio.

-rytinė natūrali šviesa yra daug stipresnė už vakarinę, ryto šviesa dar vadinama „mėlynąja“, ji priverčia organizmą būti budresniu, greičiau susikoncentruoti ir didina žvalumą.

Tyrėjai tikina, kad kasdien tereikia gauti 20-30 minučių natūralios ryto šviesos, kad medžiagų apykaita pagreitėtų. Tai galbūt tikrai verta atsikelti pusvalandžiu anksčiau, net jei sportuoti neprisiverti?..


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis